Ultracienkie oraz ultralekkie laptopy Lenovo z serii ThinkPad X to z całą pewnością jedno z największych dokonań tego producenta i jednocześnie wielki powód do zadowolenia wszystkich użytkowników laptopów, ceniących sobie mobilność oraz potężne parametry zamknięte w niewielkiej konstrukcji. Niewielkie, szybkie i wydajne – oto najlepsza charakterystyka tych laptopów, które nadają się do wszystkiego – pracy, rozrywki, a nawet gier.
Zamknięte w smukłych i lekkich konstrukcjach procesory Interl Core 7, błyskawiczne dyski SSD oraz duża pamięć ram powodują, że te nowoczesne laptopy Lenovo są ultraszybkie i pozwalają działać jednocześnie na wielu aplikacjach. Otwieranie plików? 30% szybciej. Wczytywanie systemu (Windows 10)? Błyskawiczne. Co więcej – seria ThinkPad X to niezwykła lekkość i komfort korzystania z laptopów Lenovo w każdym miejscu – również w trakcie podróży. Teraz nie musisz się bać o to, że pracując w trakcie podróży rozładuje się bateria komputera. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, baterie są niezwykle trwałe i pozwalają nawet na kilkanaście godzin bezproblemowej pracy.
Doskonała szybkość, jakość obrazu i dźwięku, a także dopasowane do potrzeb najbardziej mobilnych użytkowników gabaryty to nie wszystko. Laptopy Lenovo to także szereg technologii, które ułatwiają życie użytkownikom i powodują, że komputery z serii ThinkPad X są jeszcze bardziej funkcjonalne. Czytnik linii papilarnych do zwiększania bezpieczeństwa zawartości sprzętu, dostępność do sieci WiFi oraz modemu LTE-A, a także doskonały panel dotykowy da Ci maksymalne bezpieczeństwo, mobilność oraz przyjemność z korzystania. Warto także wspomnieć o niezwykle żywym obrazie i doskonałej obudowie, dzięki której laptopy Lenovo są niezwykle wytrzymałe i pozwalają pracować w każdych warunkach.
Szczególną uwagę warto zwrócić na laptop Lenovo ThinkPad X1 Yoga, który posiada zawias otwierany w 360 stopniach. Co to oznacza dla Ciebie, jako użytkownika? Że możesz dowolnie otwierać i korzystać z komputera – czy to w pionie, czy to poziomie, ciesząc się komfortem pracy w miejscu, gdzie nie ma zbyt dużej przestrzeni.
Jeżeli natomiast zależy Ci na maksymalnym bezpieczeństwie, możesz wybrać model ThinkPad X Carbon czwartej i piątej generacji, którego obudowa wzmocniona jest włóknem węglowym, dzięki czemu masz pewność tego, że ten nowoczesny laptop Lenovo zachowa najwyższą jakość działania w każdych warunkach i nie zostanie uszkodzony w żadnej sytuacji. Podróżowanie z laptopem nigdy nie było bardziej bezpieczne!
Oczywiście mówiąc o profesjonalnych laptopach Lenovo ThinkPad X nie można wspomnieć tylko o wydajności, funkcjonalności i zastosowanych technologiach. To również niezwykle atrakcyjny wygląd, który pokochały już miliony użytkowników na całym świecie. Masz dostęp do różnych motywów i modeli, w związku z czym sprawdź, co będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednie!
Tylko u nas do każdego laptopa serii ThinkPad X dodajemy mysz bezprzewodową Lenovo Silent GRATIS!
Lenovo ThinkPad X9 15 Gen 1 Aura Edition
Zwiększ produktywność dzięki procesorowi Intel Core Ultra 7 na platformie Intel vPro, Evo Edition, zapewniającej błyskawiczne prędkości dla płynnej wielozadaniowości.
W połączeniu z grafiką Intel® Arc™ Xe 2 laptop ten to potężne narzędzie dla kreatywnych profesjonalistów zajmujących się złożonymi projektami i animacjami. Dzięki pamięci LPDDR5x o pojemności do 32 GB, mobilni konsultanci mogą bez wysiłku uruchamiać oprogramowanie wymagające dużej ilości zasobów, podczas gdy osoby podróżujące służbowo mogą korzystać z jednoczesnych aplikacji bez opóźnień. Od arkuszy kalkulacyjnych po projekty CAD, każde zadanie jest realizowane niezwykle płynnie.
Zwiększ wrażenia wizualne dzięki 15,3-calowemu ekranowi OLED 2,8 K. Dzięki żywym kolorom, technologii antyrefleksyjnej i niskiemu poziomowi niebieskiego światła potwierdzonym przez certyfikat TOV, każdy obraz jest ostry i wyraźny. Niezależnie od tego, czy prezentujesz pomysły czy edytujesz obrazy, ekran dostosowuje się do Twoich potrzeb,
zapewniając nienaganną ostrość.
Dwa porty Thunderbolt™ 4 umożliwiają szybkie przesyłanie danych i dokowanie. Odkryj przyszłość łączności dzięki Intel® Wi-Fi 7, uzyskaj dostęp do ultraszybkich i stabilnych sieci, niezależnie od tego, czy pracujesz w biurze, czy uczestniczysz w wirtualnym spotkaniu.
Ekran OLED posiada certyfikat TÜV Rheinland i funkcję Eyesafe®. Jest on odporny na odblaski i ślady palców i zmniejsza zmęczenie oczu podczas długiej pracy, dzięki czemu jest idealny dla profesjonalistów, dla których napięte harmonogramy to norma.
Nowe możliwości dzięki ogromnej wydajności i przełomowym, wbudowanym funkcjom sztucznej inteligencji.
Ultraprzenośne komputery ThinkPad z serii X łączą w sobie bezpieczeństwo klasy korporacyjnej, łatwość zarządzania, funkcje dokowania i produktywność w cienkiej i lekkiej konstrukcji.
| Ogólne | |
| Typ produktu | Komputer przenośny |
| Poziom AI | Copilot+ PC |
| System operacyjny | Windows 11 Pro - angielski / polski |
| Procesor / Chipset | |
| CPU | Intel Core Ultra X7 (Seria 3) 358H |
| Max Turbo Speed | 4.8 GHz |
| Ilość rdzeni | 16-rdzeniowy |
| Rdzenie wydajnościowe | 4 |
| Wydajne rdzenie | 12 |
| Pamięć podręczna | 18 MB |
| Technologia platformy | Intel Evo |
| Cechy | Zintegrowany kontroler pamięci |
| Jednostka przetwarzania neuronowego (NPU) | |
| Wydajność NPU do (TOPS) | 50 TOPS |
| Wsparcie dla typów danych AI na NPU | INT8 |
| Wsparcie dla rzadkości | Tak |
| Obsługiwane ramy oprogramowania AI przez NPU | DirectML, OpenVINO, WebNN, WindowsML, ONNX RT, WebGPU |
| Wsparcie dla efektów studia Windows | Tak |
| Pamięć | |
| RAM | 32 GB (dostarczona pamięć jest wlutowana) |
| Technologia | LPDDR5X SDRAM |
| Szybkość Znamionowa | 9600 MT/s |
| Główn pamięć | 1 TB SSD M.2 2280 PCIe 5.0 x4 - TCG Opal Encryption 2, NVM Express (NVMe) |
| Wyświetlacz | |
| Typ | 15.3" OLED |
| Rozdzielczość | 2880 x 1800 (2.8K) |
| Częstotliwość synchr. pionowej przy maks. rozdzielczości | 120 Hz |
| Szeroki ekran | Tak |
| Współczynnik kształtu obrazu | 16:10 |
| Jasność obrazu | 1100 cd/m² |
| Paleta Kolorów | 100% DCI-P3 |
| Charakterystyka | Połysk, antyrefleks, odporny na odciski palców, Glass Panel, Dolby Vision, współczynnik ekranu do ciała 91%, Variable refresh rate (VRR), fabryczna kalibracja koloru X-Rite, HDR 1000 Prawdziwa Czerń |
| Audio & Video | |
| Procesor graficzny | Intel Arc B390 - do 122 TOPS |
| Aparat fotograficzny | Tak - Ultra HD |
| Rozdzielczość | 10 Megapixel |
| Cechy kamery | Windows Hello, stała ostrość, czujnik ToF, migawka e-kamery, Discrete IR, MIPI, ToF Human Presence Detection |
| Dźwięk | Dwa głośniki wysokotonowe, cztery podwójne woofery, mikrofon macierzy podwójnej |
| Kodek | CS42L43 |
| Zgodność z normami | Dolby Atmos, SoundWire |
| Cechy audio | Wyjście: Smart Amplifier (AMP) |
| Wejście | |
| Typ | Klawiatura, panel dotykowy |
| Podświetlenie Klawiatury | Tak |
| Układ klawiatury | Angielska - Europejska |
| Cechy | Gładzik haptyczny |
| Komunikacja | |
| Bezprzewodowe | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Kontroler bezprzewodowy | Intel WI-FI 7 BE211 |
| Charakterystyka | Funkcja dual stream (2x2) |
| Bateria | |
| Technologia | Litowo-polimerowa |
| Pojemność | 88 Wh |
| Adapter AC | |
| Wejście | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Wyjście | 100 wat |
| Połączenia & Rozszerzenie | |
| Szczegóły Interfejsu | USB 3.2 Gen 2 (Always On) 3 x Thunderbolt 4/DisplayPort 2.1 (Power Delivery 100 W) HDMI (obsługa 4K) Słuchawki/mikrofon combo jack (mini-słuchawkowe 3,5 mm) |
| Czytnik kart pamięci | Tak (Karta Pamięci SD) |
| Oprogramowanie | |
| Dołączone oprogramowanie | Intel Connectivity Performance Suite, Lenovo AI Now |
| Różne | |
| Kolor | Szary |
| Materiał obudowy | Aluminium (góra), aluminium (dół) |
| Ochrona | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, czytnik odcisków palców |
| Cechy | Intel Active Management Technology (iAMT), sprawdzono pod kątem zgodności z normą MIL-STD-810H |
| Akcesoria w zestawie | Zasilacz USB-C GaN |
| Zgodność z normami | RoHS, Energy-Related Products (ErP) Lot 6, Energy-Related Products (ErP) Lot 26, Pantone Validated, Eyesafe Certified 2.0, Pantone Skintone Validated, Certyfikacja Komfortu Oka TUV Rheinland (5 gwiazdek) |
| Wersja językowa | Język: Polish / region: Polska |
| Program sprzedaży producenta | Lenovo TopSeller |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 33.95 cm x 22.85 cm x 1.79 cm |
| Waga | 1.5 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja podstawowa - 3 lata - od drzwi do drzwi Gwarancja ograniczona - bateria - 1 rok Przedłużona gwarancja - 3 lata - u użytkownika - czas reakcji: następny dzień roboczy |
| Usługi w pakiecie | 3 Years Lenovo Premier Support, CO2 Offset 200 kg (3rd Gen) |
| Kod producenta | 21VV003TPB |
| Dane producenta | Lenovo |
| Podmiot odpowiedzialny | Lenovo Technology B.V. Sp. z o.o. |
| Pomoc techniczna | https://support.lenovo.com/pl/pl/ |
Zapytanie o "Laptop LENOVO ThinkPad X9-15p G1 Ultra X7 358H 15.3 2.8K 32GB 1TB SSD W11P 3YW"
Lenovo Platinum Partner
Darmowa dostawa
Bezpieczne płatności
Szybka dostawa