Laptopy Lenovo od lat cieszą się rosnącym zainteresowaniem zarówno wśród użytkowników prywatnych, jak również biznesowych. Kolejnymi modelami, wartymi uwagi, w których połączono wydajność i niezawodność, są te z serii ThinkPad E. W skład serii wchodzą laptopy Lenovo E14 i E15. Seria ThinkPad została stworzona przede wszystkim do celów biznesowych i dlatego też polecana jest małym, średnim, a nawet dużym firmom.
Każdy laptop Lenovo z tej serii to duża przekątna ekranu (od 14 cali w E14 do 15,6 w pozostałych modelach jak E15) oraz odpowiednie parametry. Dzięki temu praca na nich jest efektywna i bezproblemowa – każdy model został wyposażony w technologię obrazu HD, a wszyscy kupujący mają możliwość skorzystania również z wersji FullHD. Do tego dochodzi wydajna karta graficzna dedykowana każdemu laptopowi oraz wbudowana karta dźwiękowa, dzięki której laptopy Lenovo mogą służyć również rozrywce.
Co więcej – wydajne laptopy Lenovo przechodzą serię testów, dzięki czemu posiadają podwyższoną odporność na uszkodzenia mechaniczne, a także trudne warunki pracy – wysoką wilgotność powietrza, zapylenie czy skrajne temperatury. Z tego względu są często wykorzystywane nie tylko w biurach, ale również w czasie podróży.
Na wysoką wytrzymałość laptopów Lenovo z serii ThinkPad E wpływ ma również jakość wykonania – producent położył nacisk na wysoką jakość komponentów i dzięki temu budowa każdego modelu jest potężna, a przy tym laptopy Lenovo są smukłe i bardzo lekkie.
Nowoczesne laptopy Lenovo z serii ThinkPad E zostały wyposażone we wszystkie niezbędne funkcje, dzięki którym ich działanie jest bezproblemowe w każdej sytuacji, a konfiguracja niezwykle prosta. Każdy model wyposażony został w system Windows 10, a także dodatkowe porty USB, HDM i VGA, dzięki czemu prezentowanie różnych informacji, np. na szkoleniach czy wspólne oglądanie filmów w gronie znajomych lub rodziny jest bardzo satysfakcjonujące.
ThinkPad E to biznesowe laptopy Lenovo, które nie przez przypadek wybierane są przez firmy. Ich dużym atutem jest np. wysokiej jakości kamera internetowa wbudowana w matrycę, która nie tylko wyświetla obraz w jakości HD, ale również posiada wbudowany mikrofon z funkcją redukcji szumów. Dochodzą do tego doskonałe funkcje zabezpieczeń, dzięki którym z laptopów Lenovo z tej serii korzysta się z przyjemnością i bez jakichkolwiek problemów.
Dzięki temu, że na serię ThinkPad E składają się cztery różne modele, masz możliwość wyboru takiego, który będzie w pełni odpowiadał Twoim codziennym obowiązkom i potrzebom. Możesz wybrać model z lepszą kartą graficzną, by cieszyć się wyższą jakością multimediów albo większą pamięcią, przez co obsłużysz więcej procesów i Twoja praca będzie efektywniejsza. Wybierz sam, wcześniej zapoznając się z parametrami, jakie posiadają cieszące się ogromną popularnością oraz funkcjonalne laptopy Lenovo!
Z tym laptopem biznesowym kupisz mysz bezprzewodową Lenovo i torbę ThinkPad Essential 14 lub ThinkPad Essential 16 z wyjątkowym rabatem. Produkty promocyjne znajdziesz w koszyku podczas finalizacji zamówienia.
Produkt |
|
| Producent | Lenovo |
| Rodzina produktu | ThinkPad |
| Seria produktu | ThinkPad E |
| Model produktu | ThinkPad E16 Gen 4 (Intel) |
| Kod producenta (MPN) | 21YC004XPB |
| EAN / GTIN-13 | 0199276106131 |
| Klasa produktu | Laptop |
| Przeznaczenie | Biznes |
Procesor |
|
| Producent procesora | Intel® |
| Rodzina procesora | Core™ Ultra 7 |
| Model procesora | Core™ Ultra 7 355 |
| Liczba rdzeni procesora | osiem |
| Liczba rdzeni performance | cztery |
| Liczba rdzeni efficient | cztery (Low Power Efficient) |
| Maksymalne taktowanie rdzeni performance | 4,7 GHz |
| Maksymalne taktowanie rdzeni efficient | 3,5 GHz |
| Pamięć cache procesora | 12 MB |
| Wbudowane NPU | Intel® AI Boost |
Matryca |
|
| Przekątna matrycy | 16'' |
| Standard matrycy | WUXGA |
| Rozdzielczość matrycy | 1920 x 1200 |
| Powłoka matrycy | Matowa |
| Technologia ekranu | IPS |
| Jasność matrycy | 400 nit |
| Kontrast | 1000:1 |
| Częstotliwość odświeżania matrycy | 60 Hz |
Pamięć RAM |
|
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 16 GB |
| Ilość slotów pamięci RAM | 2 |
| Ilość wolnych slotów pamięci RAM | 1 |
| Możliwość rozbudowy pamięci RAM do | 64 GB |
| Częstotliwość pamięci RAM | 5600 MHz |
| Technologia wykonania pamięci RAM | SODIMM DDR5 |
Dysk |
|
| Ilość zainstalowanych dysków | 1 szt |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność dysku podstawowego | 512 GB |
| Interfejs dysku | M.2 (PCIe/NVMe Gen 4 2242) |
| Wolne sloty | 1x M.2 (PCIe Gen 4) |
Karta graficzna |
|
| Producent karty zintegrowanej | Intel |
| Model karty zintegrowanej | Intel® Graphics |
| Model karty dedykowanej | Brak |
Komunikacja |
|
| Karta sieciowa przewodowa | 10/100/1000 Mbps |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | WiFi 7 (802.11 be) |
| Bluetooth | 5.4 |
Interfejsy WE/WY |
|
| HDMI | 1 szt - HDMI 2.1 |
| USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) | 1 szt |
| USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) | 1 szt |
| Thunderbolt | 2 szt - Thunderbolt 4 (z Display Port) |
| RJ-45 [LAN] | 1 szt |
| Wyjście słuchawkowe | Combo |
| Wejście mikrofonu | Combo |
Multimedia |
|
| Karta dźwiękowa | HD Audio |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc głośników | 2 W |
| Producent głośników | Harman |
| Kamera | 2,0 Mpix + IR |
| Przesłona kamery | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
Klawiatura / Urządzenia wskazujące |
|
| Układ klawiatury | Qwerty (International) |
| Podświetlenie klawiatury | Tak - podświetlenie białe |
| Panel numeryczny klawiatury | Tak |
| Odporność na zachlapanie klawiatury | Tak |
| Typ urządzenia wskazującego | Touchpad |
| Typ dodatkowego urządzenia wskazującego | Trackpoint |
System operacyjny |
|
| Wersja systemu operacyjnego | Windows 11 Pro |
| Architektura systemu | 64 bit |
| Wersja językowa systemu operacyjnego | polska |
Akumulator |
|
| Technologia wykonania baterii | Litowo-jonowa |
| Pojemność baterii | 64 Wh |
| Zasilacz w zestawie | Tak |
| Moc zasilacza | 65 W |
Zabezpieczenia |
|
| Gniazdo linki zabezpieczającej | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Czytnik Smart Card | Nie |
| Szyfrowanie TPM | Tak |
Gwarancja |
|
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | On-Site (Naprawa u klienta), Premier Support (Naprawa u klienta ze wsparciem technicznym 24/7) |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy (12 miesięcy Premier Support + 24 miesiące on-site) |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Prosimy o kontakt. |
Właściwości fizyczne |
|
| Materiał wykonania obudowy | Aluminium |
| Certyfikaty | ENERGY STAR® 9.0, EPEAT™ Gold, ErP Lot 6/26, RoHS compliant, TCO Certified 10.0, TÜV Rheinland® Low Blue Light (Software Solution) |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Kolor pokrywy | Czarny |
| Kolor klawiatury | Czarny |
| Kolor ramki matrycy | Czarny |
| Waga produktu | 1,63 kg |
| Wysokość (mm) | 21 |
| Szerokość (mm) | 356 |
| Głębokość (mm) | 249 |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami |
|
| Dane producenta | Lenovo Group Limited; 23rd Floor, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King's Road, Quarry Bay, Hong Kong S.A.R. of China |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Lenovo (Slovakia), Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovakia, compliance@lenovo.com |
| Kod producenta | 21YC004XPB |
| Dane producenta | Lenovo |
| Podmiot odpowiedzialny | Lenovo Technology B.V. Sp. z o.o. |
| Pomoc techniczna | https://support.lenovo.com/pl/pl/ |
Zapytanie o "Laptop LENOVO ThinkPad E16 G4 16 WUXGA Ultra 7-355 16GB 512GB SSD W11P 3Y Onsite"
Lenovo Platinum Partner
Darmowa dostawa
Bezpieczne płatności
Szybka dostawa