Popularne w świecie biznesu komputery Lenovo ThinkCentre to stacje robocze o sprawdzonej marce, które teraz – dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, zastosowanym przez producenta – wchodzą na jeszcze wyższy poziom. Nową serię Lenovo ThinkCentre M, która daje jeszcze większe możliwości w zakresie codziennej pracy i czyni ją znacznie przyjemniejszą!
Komputery Lenovo od zawsze były bardzo różnorodne pod względem funkcji i parametrów – podobnie jest również tym razem, ponieważ seria Lenovo ThinkCentre M składa się z kilku modeli, które posiadają odmienne poziomy wydajności, różnią się gabarytami oraz możliwościami, jakie dają.
Potężny biznesowy komputer Lenovo Tower przeznaczony jest do pracy w korporacji, prezentując ogromną wydajność i niezawodność – zastosowano w nim między innymi niezwykle trwałą obudowę oraz filtry przeciwpyłowe, dzięki czemu życie komputera jest dużo dłuższe. Co więcej – wyposażony został w technologię Intel vPro, dzięki której zarządzanie przedsiębiorstwem jest jeszcze łatwiejsze. Zdalne naprawianie, diagnozowanie problemów oraz aktualizowanie poszczególnych komponentów sprawia, że zarządzanie tym urządzeniem jest proste i szybkie.
Alternatywą dla wersji Tower jest model Small Form Factor, który również został stworzony na potrzeby korporacyjne, jednak różni się swoimi dużo mniejszymi gabarytami. To rozwiązanie dedykowane szczególnie tym firmom, w których nie ma dużych powierzchni i oszczędność miejsca jest bardzo istotna. Tak samo jak wysoka wydajność biurowego wyposażenia, którą Small Form Factor zapewnia. Podobnie jest w przypadku Tiny, który jest jeszcze mniejszy!
Ostatni nowoczesny komputer Lenovo z tej serii to All-in-One Desktop, który wyposażony jest w 23-calowy ekran i posiada uchwyt, który czyni go łatwym w przenoszeniu oraz w pełni mobilnym. To rozwiązanie idealnie sprawdzi się zarówno w biurach, jak również recepcjach oraz działalności handlowej.
Oczywiście wszystkie należące do serii M70 i M75 biurowe komputery Lenovo posiadają wspólne cechy, które czynią je doskonałą propozycją dla użytkowników biznesowych. Poza doskonałymi komponentami, warto wspomnieć przede wszystkim o zastosowanych technologiach. To biznesowe komputery Lenovo, które otrzymały wsparcie technologii PCIe SSD, a więc ultraszybkich dysków, wszystkie zaopatrzone zostały w specjalne filtry przeciwpyłowe, a do tego posiadają doskonałe, nowoczesne zabezpieczenia, dzięki którym ochronisz swoją prywatność oraz firmowe dane jeszcze lepiej niż dotychczas.
Każdy komputer Lenovo z serii M oraz NEO to także najwyższej jakości obudowa oraz designerski wygląd – z jednej strony stawiasz więc na urządzenie niezwykle wydajne i trwałe nawet w perspektywie intensywnej eksploatacji, a z drugiej reprezentatywne dla Twojego biura. Zainwestuj więc w model, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom i ciesz się możliwością bezproblemowej oraz efektywnej pracy!
| Marketing Description | |
| Lenovo ThinkCentre neo 50q Gen 6 to kompaktowy i wydajny komputer stacjonarny zaprojektowany z myślą o potrzebach współczesnych miejsc pracy. Dzięki ultra małej obudowie i wbudowanemu systemowi audio wysokiej rozdzielczości płynnie łączy styl i funkcjonalność. Jest wyposażony w wydajny 8-rdzeniowy procesor Intel Core Ultra 5, zapewniający niezawodną wydajność podczas wykonywania wielu zadań jednocześnie oraz w wymagających aplikacjach. Ten komputer stacjonarny jest idealny dla użytkowników potrzebujących wydajnego systemu, który można łatwo zintegrować z dowolnym środowiskiem. Dzięki solidnemu dyskowi SSD o pojemności 512 GB, który zwiększa szybkość i wydajność, Lenovo ThinkCentre zapewnia szybki dostęp do danych i możliwości przechowywania. Solidna pamięć RAM LPDDR5X o pojemności 16 GB zapewnia płynne działanie podczas wykonywania wielu zadań jednocześnie. Opcje łączności obejmują interfejsy USB-C 3.2 Gen 2, HDMI i DisplayPort, co czyni go wszechstronnym i dostosowanym do różnych konfiguracji. Konstrukcja z certyfikatem ENERGY STAR gwarantuje, że ten komputer stacjonarny jest energooszczędny, co zadowoli użytkowników dbających o środowisko, przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów wydajności. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Typ | Komputer osobisty |
| Poziom AI | Copilot+ PC |
| Usługi powiązane | 3 Lata Lenovo Onsite Support |
| Rodzaj produktu | Niewielki rozmiar |
| Wbudowane urządzenia | Głośnik |
| Wbudowany system zabezpieczeń | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Kolor | Czarny |
| Lokalizacja | Język: Polish / region: Polska |
| Procesor / Chipset | |
| CPU | Intel Core Ultra 5 (Seria 2) 226V |
| Max Turbo Speed | 4.5 GHz |
| Ilość rdzeni | 8-rdzeniowy |
| Ilość procesorów | 1 |
| Max ilość procesorów | 1 |
| Jednostka przetwarzania neuronowego (NPU) | |
| Jednostka przetwarzania neuronowego (NPU) | Intel AI Boost |
| Wydajność NPU do (TOPS) | 40 TOPS |
| Całkowita wydajność procesora do (TOPS) | 40 TOPS |
| Wsparcie dla typów danych AI na NPU | INT8 |
| Wsparcie dla rzadkości | Tak |
| Obsługiwane ramy oprogramowania AI przez NPU | DirectML, OpenVINO, WebNN, WindowsML, ONNX RT |
| Wsparcie dla efektów studia Windows | Tak |
| Pamięć podręczna | |
| Rozmiar po Instalacji | 8 MB |
| Pamięć podręczna na procesor | 8 MB |
| RAM | |
| Zainstalowana | 16 GB |
| Technologia | LPDDR5X SDRAM |
| Faktyczna Szybkość Pamięci | 8533 MT/s |
| Cechy konfiguracji | Dostarczona pamięć jest wlutowana |
| Napęd dyskowy | |
| Typ | SSD - M.2 2280 |
| Pojemność | 1 x 512 GB |
| Typ interfejsu | PCI Express 4.0 x4 |
| Cechy | TCG Opal Encryption 2, NVM Express (NVMe) |
| Napęd optyczny | |
| Typ | Bez napędu optycznego |
| Monitor | |
| Typ monitora | Brak |
| Sterownik grafiki | |
| Procesor graficzny | Intel Arc Graphics 130V pamięć video współdzielona (UMA) - do 53 TOPS |
| Wyjście sygnału audio | |
| Zgodność z normami | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości |
| Urządzenie wejściowe | |
| Typ | Mysz, klawiatura |
| Klawiatura | |
| Nazwa klawiatury | Lenovo Calliope Keyboard |
| Interfejs | USB |
| Lokalizacja i układ | Angielska - Europejska |
| Mysz | |
| Nazwa myszy | Lenovo Calliope Mouse |
| Interfejs | USB |
| Praca w sieci | |
| Obsługa sieci bezprzewodowej LAN | Tak |
| Bezprzewodowa karta NIC | Realtek RTL8852BE |
| Protokół komunkacyjny danych | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, Bluetooth 5.2, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| Cechy | Podwójny strumień (2x2) |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 1 x USB-C 3.2 Gen 2 (1 przód) (transfer danych, ładowanie 5 V 3 A) 1 x USB 3.2 Gen 2 (1 przód) (Zawsze Wł., szybkie ładowanie (5 V, 2,1 A)) 1 x słuchawki/mikrofon (1 przód) 1 x USB 2.0 (1 tylne) 1 x USB 2.0 (1 tylne) (obsługa SmartPower On) 2 x USB 3.2 Gen 2 (2 tylne) 1 x HDMI (1 tylne) (zgodność z TMDS) 1 x DisplayPort 1.4b (1 tylne) 1 x LAN (Gigabit Ethernet) (1 tylne) |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | Zestaw montażowy VESA |
| Ochrona przeciwkradzieżowa | Gniazdo blokady bezpieczeństwa (linka bezpieczeństwa sprzedawana osobno), przełącznik antywłamaniowy obudowy, beznarzędziowy dostęp do obudowy |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Interfejs Montażowy VESA | VESA |
| Zgodność z normami | RoHS, FIPS 140-2, TCG Certified |
| Program sprzedaży producenta | Lenovo TopSeller |
| Zasilanie | |
| Rodzaj urządzenia | Zasilacz |
| Wymagane napięcie | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Moc wyjściowa | 65 wat |
| Wydajność | 89% |
| System operacyjny / Oprogramowanie | |
| Dołączony system operacyjny | Windows 11 Pro angielski / polski |
| Microsoft Copilot | Yes |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
| ENERGY STAR Version | 9.0 |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja podstawowa - 1 rok - od drzwi do drzwi Przedłużona gwarancja - 3 lata - u użytkownika |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 17.9 cm |
| Głębokość | 18.29 cm |
| Wysokość | 3.65 cm |
| Waga | 1.1 kg |
| Kod producenta | 13HR0049PB |
| Dane producenta | Lenovo |
| Podmiot odpowiedzialny | Lenovo Technology B.V. Sp. z o.o. |
| Pomoc techniczna | https://support.lenovo.com/pl/pl/ |
Zapytanie o "Komputer LENOVO ThinkCentre neo 50q G6 MFF Ultra 5-226V 16GB 512GB SSD W11P 3Y OS"
Lenovo Platinum Partner
Darmowa dostawa
Bezpieczne płatności
Szybka dostawa