Popularne w świecie biznesu komputery Lenovo ThinkCentre to stacje robocze o sprawdzonej marce, które teraz – dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, zastosowanym przez producenta – wchodzą na jeszcze wyższy poziom. Nową serię Lenovo ThinkCentre M, która daje jeszcze większe możliwości w zakresie codziennej pracy i czyni ją znacznie przyjemniejszą!
Komputery Lenovo od zawsze były bardzo różnorodne pod względem funkcji i parametrów – podobnie jest również tym razem, ponieważ seria Lenovo ThinkCentre M składa się z kilku modeli, które posiadają odmienne poziomy wydajności, różnią się gabarytami oraz możliwościami, jakie dają.
Potężny biznesowy komputer Lenovo Tower przeznaczony jest do pracy w korporacji, prezentując ogromną wydajność i niezawodność – zastosowano w nim między innymi niezwykle trwałą obudowę oraz filtry przeciwpyłowe, dzięki czemu życie komputera jest dużo dłuższe. Co więcej – wyposażony został w technologię Intel vPro, dzięki której zarządzanie przedsiębiorstwem jest jeszcze łatwiejsze. Zdalne naprawianie, diagnozowanie problemów oraz aktualizowanie poszczególnych komponentów sprawia, że zarządzanie tym urządzeniem jest proste i szybkie.
Alternatywą dla wersji Tower jest model Small Form Factor, który również został stworzony na potrzeby korporacyjne, jednak różni się swoimi dużo mniejszymi gabarytami. To rozwiązanie dedykowane szczególnie tym firmom, w których nie ma dużych powierzchni i oszczędność miejsca jest bardzo istotna. Tak samo jak wysoka wydajność biurowego wyposażenia, którą Small Form Factor zapewnia. Podobnie jest w przypadku Tiny, który jest jeszcze mniejszy!
Ostatni nowoczesny komputer Lenovo z tej serii to All-in-One Desktop, który wyposażony jest w 23-calowy ekran i posiada uchwyt, który czyni go łatwym w przenoszeniu oraz w pełni mobilnym. To rozwiązanie idealnie sprawdzi się zarówno w biurach, jak również recepcjach oraz działalności handlowej.
Oczywiście wszystkie należące do serii M70 i M75 biurowe komputery Lenovo posiadają wspólne cechy, które czynią je doskonałą propozycją dla użytkowników biznesowych. Poza doskonałymi komponentami, warto wspomnieć przede wszystkim o zastosowanych technologiach. To biznesowe komputery Lenovo, które otrzymały wsparcie technologii PCIe SSD, a więc ultraszybkich dysków, wszystkie zaopatrzone zostały w specjalne filtry przeciwpyłowe, a do tego posiadają doskonałe, nowoczesne zabezpieczenia, dzięki którym ochronisz swoją prywatność oraz firmowe dane jeszcze lepiej niż dotychczas.
Każdy komputer Lenovo z serii M oraz NEO to także najwyższej jakości obudowa oraz designerski wygląd – z jednej strony stawiasz więc na urządzenie niezwykle wydajne i trwałe nawet w perspektywie intensywnej eksploatacji, a z drugiej reprezentatywne dla Twojego biura. Zainwestuj więc w model, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom i ciesz się możliwością bezproblemowej oraz efektywnej pracy!
| Marketing Description | |
| Komputer Lenovo ThinkCentre M70t Gen 6 został zaprojektowany tak, aby sprostać wymaganiom współczesnych firm, zachowując jednocześnie wydajność i wydajność. Ten komputer osobisty, wyposażony w procesor Intel Core Ultra 7 z 20 rdzeniami i maksymalną prędkością turbo 5,3 GHz, zapewnia płynną wielozadaniowość i wysoką szybkość działania. Dzięki 32 GB pamięci RAM DDR5 i dyskowi SSD PCI Express 4.0 x4 o pojemności 512 GB użytkownicy mogą cieszyć się szybkim dostępem do danych i dużą ilością miejsca na niezbędne aplikacje. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Technologia platformy | Intel vPro Enterprise |
| Typ | Komputer osobisty |
| Poziom AI | AI PC |
| Usługi powiązane | 3 Lata Lenovo Onsite Support + 1 Rok Lenovo Premier Support |
| Rodzaj produktu | Wieża |
| Wbudowane urządzenia | Głośnik |
| Wbudowany system zabezpieczeń | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Kolor | Czarny |
| Lokalizacja | Język: Polish / region: Polska |
| Procesor / Chipset | |
| CPU | Intel Core Ultra 7 (Seria 2) 265 |
| Max Turbo Speed | 5.3 GHz |
| Ilość rdzeni | 20 rdzeni |
| Ilość procesorów | 1 |
| Max ilość procesorów | 1 |
| Typ chipsetu | Intel Q870 |
| Jednostka przetwarzania neuronowego (NPU) | |
| Jednostka przetwarzania neuronowego (NPU) | Intel AI Boost |
| Wydajność NPU do (TOPS) | 13 TOPS |
| Całkowita wydajność procesora do (TOPS) | 33 TOPS |
| Wsparcie dla typów danych AI na NPU | INT8 |
| Wsparcie dla rzadkości | Tak |
| Obsługiwane ramy oprogramowania AI przez NPU | DirectML, OpenVINO, WebNN, WindowsML, ONNX RT |
| Wsparcie dla efektów studia Windows | Tak |
| Pamięć podręczna | |
| Rozmiar po Instalacji | 30 MB |
| Pamięć podręczna na procesor | 30 MB |
| RAM | |
| Zainstalowana | 16 GB (zainstalowane) / 128 GB (maks.) |
| Technologia | DDR5 SDRAM |
| Faktyczna Szybkość Pamięci | 5600 MT/s |
| Rodzaj obudowy | DIMM 288-pin |
| Sloty | 4 (całkowita) / 3 (pusty) |
| Cechy | Niebuforowana, dwa kanały DDR |
| Cechy konfiguracji | 1 x 16 GB |
| Napęd dyskowy | |
| Typ | SSD - M.2 2280 |
| Pojemność | 1 x 512 GB |
| Typ interfejsu | PCI Express 4.0 x4 |
| Cechy | TCG Opal Encryption 2, NVM Express (NVMe) |
| Napęd optyczny | |
| Typ | DVD±RW Nagrywarka DVD - SATA |
| Czytnik kart | |
| Typ | Czytnik kart |
| Obsługiwane karty pamięci błyskowej | Karta pamięci SD |
| Monitor | |
| Typ monitora | Brak |
| Sterownik grafiki | |
| Procesor graficzny | Intel Graphics pamięć video współdzielona (UMA) - do 8 TOPS |
| Wyjście sygnału audio | |
| Zgodność z normami | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości |
| Urządzenie wejściowe | |
| Typ | Mysz, klawiatura |
| Klawiatura | |
| Nazwa klawiatury | Lenovo Traditional Keyboard |
| Interfejs | USB |
| Lokalizacja i układ | Angielska - Europejska |
| Mysz | |
| Nazwa myszy | Lenovo Calliope Mouse |
| Interfejs | USB |
| Praca w sieci | |
| Obsługa sieci bezprzewodowej LAN | Tak |
| Bezprzewodowa karta NIC | Intel Wi-Fi 6E AX 211 |
| Protokół komunkacyjny danych | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Cechy | Podwójny strumień (2x2) |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Wnęki | 1 (całkowity) / 1 (wolna) x wewnętrzny 3,5" 1 (całkowity) / 1 (wolna) x wewnętrzny 2,5" |
| Sloty | 2 (całkowity) / 1 (wolna) x M.2 Card (na SSD) 1 PCIe 4.0 x16 - pełna wysokość 2 PCIe 3.0 x1 - pełna wysokość |
| Interfejsy | 1 x USB-C 3.2 Gen 1 (1 przód) (ładowanie 15W) 6 x USB 3.2 Gen 1 (2 z przodu, 4 ztyłu) 2 x USB 3.2 Gen 2 (2 przód) 1 x słuchawki/mikrofon (1 przód) 1 x HDMI (1 tylne) (zgodność z TMDS) 2 x DisplayPort 1.4a (2 tylne) 1 x LAN (1 tylne) 1 x wyjście liniowe audio (1 tylne) |
| Różne | |
| Ochrona przeciwkradzieżowa | Gniazdo blokady bezpieczeństwa (linka bezpieczeństwa sprzedawana osobno), pętla kłódki, przełącznik antywłamaniowy obudowy |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zgodność z normami | RoHS, FIPS 140-2, GREENGUARD, Energy-Related Products (ErP) Lot 3, TCG Certified, MIL-STD 810H |
| Program sprzedaży producenta | Lenovo TopSeller |
| Zasilanie | |
| Rodzaj urządzenia | Zasilacz |
| Wymagane napięcie | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Moc wyjściowa | 260 wat |
| Wydajność | 90% |
| System operacyjny / Oprogramowanie | |
| Dołączony system operacyjny | Windows 11 Pro angielski / polski |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
| ENERGY STAR Version | 9.0 |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja podstawowa - 1 rok - u użytkownika Przedłużona gwarancja - 3 lata - u użytkownika Przedłużona gwarancja - 1 rok - u użytkownika - czas reakcji: następny dzień roboczy |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 14.5 cm |
| Głębokość | 29.6 cm |
| Wysokość | 34.6 cm |
| Waga | 5.7 kg |
| Kod producenta | 12YH001TPB |
| Dane producenta | Lenovo |
| Podmiot odpowiedzialny | Lenovo Technology B.V. Sp. z o.o. |
| Pomoc techniczna | https://support.lenovo.com/pl/pl/ |
Zapytanie o "Komputer LENOVO ThinkCentre M70t G6 MT Ultra 7-265 16GB 512GB SSD DVD W11P 3Y OS"
Lenovo Platinum Partner
Darmowa dostawa
Bezpieczne płatności
Szybka dostawa