Seria ThinkBook łączy stylistykę i komfort obsługi urządzeń konsumenckich z bezpieczeństwem oraz wsparciem technicznym klasy biznes charakterystycznymi dla serii ThinkPad.
Seria Lenovo ThinkBook wyróżnia się metalicznym wykończeniem obudowy wykonanej w całości z aluminium. Cała konstrukcja jest niezwykle lekka, dzięki bardzo wąskim ramkom. Wydajne procesory Intel oraz szybkie dyski SSD zapewniają najwyższy komfort pracy. W urządzeniach zastosowano dobre głosniki. Wszystko to sprawia, że notebooki doskonale sprawdzają się również w multimedialnej odsłonie.
ThinkBooki wyposażone zostały w cały szereg funkcji, które umożliwiają szybszą i bardziej precyzyjną pracę. Wystarczy dotknięcie jednego przycisku, aby uruchomić urządzenie i zalogować się do systemu. Klawiatura wyposażona została w klawisze szybkiego dostępu, które umożliwiają wygodne korzystanie z komunikatora Skype. Słuchanie muzyki jest teraz możliwe nawet wtedy gdy notebook jest w stanie uśpienia. Natomiast wybudzenie jego zajmuje mniej niż pół sekundy.
Rozbudowany system zabezpieczeń zapewnia ochronę danych o znaczeniu krytycznym. Dedykowany układ Trusted Platform Module (dTPM) zapewnia szyfrowanie danych oraz współpracuje z funkcjami zabezpieczeń Windows 10. Kamerę można w łatwy sposób zakryć fizyczną osłoną ThinkShutter. Blokuje ona obiektyw i uniemożliwia podglądanie Ciebie przez niepowołane osoby. Zastosowany czytnik linii papilarnych, zintegrowany z przyciskiem zasilania zwiększa bezpieczeństwo danych znajdujących się na urządzeniu.
Wyświetlacz notebooków z serii ThinkBook jest nie tylko funkcjonalny, ale i niezwykle atrakcyjny – zastosowane wąskie ramki, zapewniają więcej przestrzeni roboczej na ekranie. Dodatkowo wysoka rozdzielczość wyświetlanego obrazu, wiernie odwzorowane kolory oraz odpowiedni poziom jasności, sprawiają, że notebook spełni wymagania nawet bardziej wymagających użytkowników.
Notebooki z serii Lenovo ThinkBook przeszły szereg testów jakości oraz odporności na pracę w trudnych warunkach, m.in. pracę w ekstremalnych temperaturach, odporność na wibrację oraz zalanie wodą. Zawiasy zostały wykonane w taki sposób, aby były w stanie wytrzymać nawet 25 000 cykli otwierania i zamykania. Dodatkowo pokryto je materiałem odpornym na korozję.
Seria ThinkBook została zaprojektowana w taki sposób, aby była jak najbardziej mobilna. Doskonałej jakości baterie zapewniają długi czas pracy bez konieczności częstego ładowania urządzenia. Dodatkowo, zastosowana technologia RapidCharge zapewnia szybkie uzupełnienie mocy.
Laptopy z serii ThinkBook to doskonałe rozwiązanie dla małych i średnich przedsiębiorstw. Urządzenia zachwycają zarówno swoim wyglądem, jak i wydajnością - a wszystko to w dobrym stosunku ceny do jakości!
Z tym laptopem biznesowym kupisz mysz bezprzewodową Lenovo i torbę ThinkPad Essential 14 lub ThinkPad Essential 16 z wyjątkowym rabatem. Produkty promocyjne znajdziesz w koszyku podczas finalizacji zamówienia.
| Ogólne | |
| Typ produktu | Komputer przenośny |
| Poziom AI | Copilot+ PC |
| System operacyjny | Windows 11 Pro - angielski / polski |
| Procesor / Chipset | |
| CPU | Intel Core Ultra 7 (Seria 3) 355 |
| Max Turbo Speed | 4.7 GHz |
| Ilość rdzeni | 8-rdzeniowy |
| Rdzenie wydajnościowe | 4 |
| Wydajne rdzenie | 4 |
| Pamięć podręczna | 12 MB |
| Cechy | Zintegrowany kontroler pamięci |
| Jednostka przetwarzania neuronowego (NPU) | |
| Wydajność NPU do (TOPS) | 49 TOPS |
| Wsparcie dla typów danych AI na NPU | INT8 |
| Wsparcie dla rzadkości | Tak |
| Obsługiwane ramy oprogramowania AI przez NPU | DirectML, OpenVINO, WebNN, WindowsML, ONNX RT |
| Wsparcie dla efektów studia Windows | Tak |
| Pamięć | |
| RAM | 16 GB (1 x 16 GB) |
| Max obsługiwany RAM | 64 GB |
| Technologia | DDR5 SDRAM |
| Szybkość Znamionowa | 5600 MT/s |
| Rodzaj obudowy | SO-DIMM 262-pin |
| Ilość slotów | 2 |
| Puste sloty | 1 |
| Główn pamięć | 512 GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0 x4 - NVM Express (NVMe) |
| Wyświetlacz | |
| Typ | 14" - IPS |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Częstotliwość synchr. pionowej przy maks. rozdzielczości | 60 Hz |
| Szeroki ekran | Tak |
| Współczynnik kształtu obrazu | 16:10 |
| Jasność obrazu | 400 cd/m² |
| Paleta Kolorów | 45% NTSC |
| Charakterystyka | Przeciwoślepieniowy, technologia Low Blue Light, współczynnik ekranu do ciała 90% |
| Audio & Video | |
| Procesor graficzny | Intel Graphics - do 40 TOPS |
| Aparat fotograficzny | Tak - 1080p |
| Cechy kamery | Migawka prywatności, Windows Hello, stała ostrość, kamera hybrydowa FHD/IR |
| Dźwięk | Głośniki stereo, mikrofon macierzy podwójnej |
| Kodek | Realtek ALC3287 |
| Zgodność z normami | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości, Dolby Audio |
| Wejście | |
| Typ | Klawiatura, panel dotykowy |
| Podświetlenie Klawiatury | Tak |
| Układ klawiatury | Angielska - Europejska |
| Cechy | Bezprzyciskowy touchpad, precyzyjny gładzik wielodotykowy |
| Komunikacja | |
| Bezprzewodowe | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Interfejs sieciowy | Gigabit Ethernet |
| Charakterystyka | Funkcja dual stream (2x2) |
| Bateria | |
| Technologia | Litowo-polimerowa |
| Pojemność | 48 Wh |
| Adapter AC | |
| Wejście | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Wyjście | 65 wat |
| Połączenia & Rozszerzenie | |
| Sloty | 1 x M.2 (PCI Express 4.0 x4) (1 dostępne) |
| Szczegóły Interfejsu | USB 3.2 Gen 1 (Always On) USB 3.2 Gen 1 2 x Thunderbolt 4/DisplayPort 2.1 (45-65W Power Delivery) HDMI (obsługa 4K) Słuchawki/mikrofon combo jack (mini-słuchawkowe 3,5 mm) LAN (RJ-45) |
| Czytnik kart pamięci | Tak (Karta Pamięci SD) |
| Oprogramowanie | |
| Dołączone oprogramowanie | Microsoft Office (wersja próbna) |
| Różne | |
| Kolor | Arctic gray |
| Materiał obudowy | Aluminium (góra), ABS poliwęglan (dół) |
| Wykończenie Powierzchni | Anodowanie piaskowanie (góra), tekstura (dół) |
| Ochrona | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, czytnik odcisków palców |
| Cechy | Sprawdzono pod kątem zgodności z normą MIL-STD-810H, Nowoczesny Tryb Czuwania |
| Ochrona przeciwkradzieżowa | Gniazdo blokady bezpieczeństwa (linka bezpieczeństwa sprzedawana osobno) |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Nano gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Akcesoria w zestawie | Zasilacz USB-C |
| Zgodność z normami | RoHS, Energy-Related Products (ErP) Lot 6, Energy-Related Products (ErP) Lot 26, TUV Rheinland Low Blue Light (Software Solution) |
| Wersja językowa | Język: Polish / region: Polska |
| Program sprzedaży producenta | Lenovo TopSeller |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 31.35 cm x 22.4 cm x 1.75 cm |
| Waga | 1.36 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja podstawowa - 1 rok - od drzwi do drzwi Gwarancja ograniczona - bateria - 1 rok Przedłużona gwarancja - 3 lata - u użytkownika |
| Usługi w pakiecie | 3 Lata Lenovo Onsite Support, kompensacja CO2 w ilości 0,5 tony (2. Generacji) |
| Kod producenta | 21UX007TPB |
| Dane producenta | Lenovo |
| Podmiot odpowiedzialny | Lenovo Technology B.V. Sp. z o.o. |
| Pomoc techniczna | https://support.lenovo.com/pl/pl/ |
Zapytanie o "Laptop LENOVO ThinkBook 14 G9 IPL 14 WUXGA Ultra 7-355 16GB 512GB SSD W11P 3Y Onsite"
Lenovo Platinum Partner
Darmowa dostawa
Bezpieczne płatności
Szybka dostawa