Seria ThinkBook łączy stylistykę i komfort obsługi urządzeń konsumenckich z bezpieczeństwem oraz wsparciem technicznym klasy biznes charakterystycznymi dla serii ThinkPad.
Seria Lenovo ThinkBook wyróżnia się metalicznym wykończeniem obudowy wykonanej w całości z aluminium. Cała konstrukcja jest niezwykle lekka, dzięki bardzo wąskim ramkom. Wydajne procesory Intel oraz szybkie dyski SSD zapewniają najwyższy komfort pracy. W urządzeniach zastosowano dobre głosniki. Wszystko to sprawia, że notebooki doskonale sprawdzają się również w multimedialnej odsłonie.
ThinkBooki wyposażone zostały w cały szereg funkcji, które umożliwiają szybszą i bardziej precyzyjną pracę. Wystarczy dotknięcie jednego przycisku, aby uruchomić urządzenie i zalogować się do systemu. Klawiatura wyposażona została w klawisze szybkiego dostępu, które umożliwiają wygodne korzystanie z komunikatora Skype. Słuchanie muzyki jest teraz możliwe nawet wtedy gdy notebook jest w stanie uśpienia. Natomiast wybudzenie jego zajmuje mniej niż pół sekundy.
Rozbudowany system zabezpieczeń zapewnia ochronę danych o znaczeniu krytycznym. Dedykowany układ Trusted Platform Module (dTPM) zapewnia szyfrowanie danych oraz współpracuje z funkcjami zabezpieczeń Windows 10. Kamerę można w łatwy sposób zakryć fizyczną osłoną ThinkShutter. Blokuje ona obiektyw i uniemożliwia podglądanie Ciebie przez niepowołane osoby. Zastosowany czytnik linii papilarnych, zintegrowany z przyciskiem zasilania zwiększa bezpieczeństwo danych znajdujących się na urządzeniu.
Wyświetlacz notebooków z serii ThinkBook jest nie tylko funkcjonalny, ale i niezwykle atrakcyjny – zastosowane wąskie ramki, zapewniają więcej przestrzeni roboczej na ekranie. Dodatkowo wysoka rozdzielczość wyświetlanego obrazu, wiernie odwzorowane kolory oraz odpowiedni poziom jasności, sprawiają, że notebook spełni wymagania nawet bardziej wymagających użytkowników.
Notebooki z serii Lenovo ThinkBook przeszły szereg testów jakości oraz odporności na pracę w trudnych warunkach, m.in. pracę w ekstremalnych temperaturach, odporność na wibrację oraz zalanie wodą. Zawiasy zostały wykonane w taki sposób, aby były w stanie wytrzymać nawet 25 000 cykli otwierania i zamykania. Dodatkowo pokryto je materiałem odpornym na korozję.
Seria ThinkBook została zaprojektowana w taki sposób, aby była jak najbardziej mobilna. Doskonałej jakości baterie zapewniają długi czas pracy bez konieczności częstego ładowania urządzenia. Dodatkowo, zastosowana technologia RapidCharge zapewnia szybkie uzupełnienie mocy.
Laptopy z serii ThinkBook to doskonałe rozwiązanie dla małych i średnich przedsiębiorstw. Urządzenia zachwycają zarówno swoim wyglądem, jak i wydajnością - a wszystko to w dobrym stosunku ceny do jakości!
Z tym laptopem biznesowym kupisz mysz bezprzewodową Lenovo i torbę ThinkPad Essential 14 lub ThinkPad Essential 16 z wyjątkowym rabatem. Produkty promocyjne znajdziesz w koszyku podczas finalizacji zamówienia.
| Marketing Description | |
| Lenovo ThinkBook 16p G6 ADR łączy w sobie moc i wydajność, przeznaczony jest dla profesjonalistów, którzy wymagają wysokiej wydajności w swojej pracy. Wyposażony w 16-calowy wyświetlacz o natywnej rozdzielczości 2560 x 1600 i technologii antyodblaskowej, zapewnia żywe obrazy, jednocześnie zmniejszając zmęczenie oczu podczas długich godzin użytkowania. Dzięki technologii Eyesafe i fabrycznej kalibracji kolorów X-Rite ten notebook zapewnia dokładność kolorów podczas projektowania graficznego i pracy z multimediami. Dzięki procesorowi AMD Ryzen 9 z 16 rdzeniami ThinkBook oferuje możliwości wielozadaniowości, dzięki czemu nadaje się do wymagających zastosowań. Dzięki 64 MB pamięci podręcznej L3 i 16 GB pamięci RAM DDR5 optymalizuje wydajność różnych zadań. Karta graficzna NVIDIA GeForce RTX 5060 poprawia wydajność wizualną, umożliwiając płynne renderowanie i wrażenia z gier. Dodatkowe funkcje, takie jak podwójny mikrofon, osłona kamery internetowej i podświetlana klawiatura, poprawiają komfort użytkowania i bezpieczeństwo, dzięki czemu Lenovo ThinkBook jest idealnym wyborem zarówno do pracy, jak i rozrywki. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Typ produktu | Komputer przenośny |
| System operacyjny | Windows 11 Pro - angielski / polski |
| Procesor / Chipset | |
| CPU | AMD Ryzen 9 8940HX / 2.4 GHz |
| Max Turbo Speed | 5.3 GHz |
| Ilość rdzeni | 16-rdzeniowy |
| Pamięć podręczna | Pamięć podręczna L3 - 64 MB |
| Cechy | Zintegrowany kontroler pamięci |
| Pamięć | |
| RAM | 32 GB (2 x 16 GB) |
| Max obsługiwany RAM | 64 GB |
| Technologia | DDR5 SDRAM |
| Szybkość Znamionowa | 5200 MT/s |
| Rodzaj obudowy | SO-DIMM 262-pin |
| Ilość slotów | 2 |
| Puste sloty | 0 |
| Główn pamięć | 1 TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0 x4 - NVM Express (NVMe) |
| Wyświetlacz | |
| Typ | 16" - IPS |
| Rozdzielczość | 2560 x 1600 (WQXGA) |
| Częstotliwość synchr. pionowej przy maks. rozdzielczości | 240 Hz |
| Szeroki ekran | Tak |
| Współczynnik kształtu obrazu | 16:10 |
| Jasność obrazu | 500 cd/m² |
| Paleta Kolorów | 100% DCI-P3 |
| Charakterystyka | Przeciwoślepieniowy, technologia Low Blue Light, technologia Eyesafe, współczynnik ekranu do ciała 93%, fabryczna kalibracja koloru X-Rite, HDR400 |
| Audio & Video | |
| Konfiguracja Multi-GPU | 1 pojedyncza karta graficzna / zintegrowana karta graficzna |
| Procesor graficzny | NVIDIA GeForce RTX 5060 / AMD Radeon 610M - do 572 TOPS |
| Pamięć video | 8 GB GDDR7 SDRAM |
| Aparat fotograficzny | Tak - 720p |
| Cechy kamery | Migawka prywatności, stała ostrość |
| Dźwięk | Głośniki stereo, mikrofon macierzy podwójnej |
| Kodek | Realtek ALC3287 |
| Zgodność z normami | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości |
| Wejście | |
| Typ | Klawiatura, panel dotykowy |
| Podświetlenie Klawiatury | Tak |
| Układ klawiatury | Angielska - Europejska |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Cechy | Wielodotykowy touchpad, bezprzyciskowy touchpad, gładzik szklany precyzyjny |
| Komunikacja | |
| Bezprzewodowe | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Charakterystyka | Funkcja dual stream (2x2) |
| Bateria | |
| Technologia | Litowo-polimerowa |
| Pojemność | 85 Wh |
| Adapter AC | |
| Wejście | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Wyjście | 300 wat |
| Połączenia & Rozszerzenie | |
| Sloty | 2 x M.2 (PCI Express 4.0 x4) (1 dostępne) |
| Szczegóły Interfejsu | 2 x USB 3.2 Gen 1 USB 3.2 Gen 2 (Always On) 2 x USB-C 3.2 Gen 2 (supports DisplayPort 2.1 Alt Mode) (95-100W Power Delivery) HDMI (obsługa 8K) POGO Słuchawki/mikrofon combo jack (mini-słuchawkowe 3,5 mm) |
| Czytnik kart pamięci | Tak (Karta Pamięci SD) |
| Oprogramowanie | |
| Dołączone oprogramowanie | Microsoft Office (wersja próbna), Lenovo AI Now |
| Różne | |
| Kolor | Księżycowy szary |
| Materiał obudowy | Aluminium (góra), aluminium (dół) |
| Wykończenie Powierzchni | Piaskowanie anodyzujące |
| Ochrona | Firmware Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Cechy | Sprawdzono pod kątem zgodności z normą MIL-STD-810H, Nowoczesny Tryb Czuwania |
| Ochrona przeciwkradzieżowa | Gniazdo blokady bezpieczeństwa (linka bezpieczeństwa sprzedawana osobno) |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Nano gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Akcesoria w zestawie | Przejściówka zasilania |
| Zgodność z normami | RoHS, Energy-Related Products (ErP) Lot 3, TUV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution), Eyesafe Certified 2.0 |
| Wersja językowa | Język: Polish / region: Polska |
| Program sprzedaży producenta | Lenovo TopSeller |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 35.46 cm x 25.62 cm x 1.93 cm |
| Waga | 2.15 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja podstawowa - 1 rok - od drzwi do drzwi Gwarancja ograniczona - bateria - 1 rok Przedłużona gwarancja - 3 lata - u użytkownika |
| Usługi w pakiecie | 3 Lata Lenovo Onsite Support, kompensacja CO2 w ilości 0,5 tony (2. Generacji) |
| Kod producenta | 21U0001LPB |
| Dane producenta | Lenovo |
| Podmiot odpowiedzialny | Lenovo Technology B.V. Sp. z o.o. |
| Pomoc techniczna | https://support.lenovo.com/pl/pl/ |
Zapytanie o "Laptop LENOVO ThinkBook 16p G6 ADR 16 WQXGA Ryzen 9 8940HX 32GB 1TB SSD RTX5060 BK W11P 3Y OS"
Lenovo Platinum Partner
Darmowa dostawa
Bezpieczne płatności
Szybka dostawa