Firma Lenovo wychodzi naprzeciw potrzebom wszystkich swoich klientów, którzy poszukują stacji roboczej do obsługi najbardziej wymagających aplikacji i tym samym bezproblemowej, efektywnej pracy każdego dnia i w każdych warunkach. Oto seria komputerów Lenovo ThinkStation P, w skład której wchodzą urządzenia o bardzo zróżnicowanych funkcjach i parametrach, wśród których każdy ma możliwość znalezienia rozwiązania dokładnie dopasowanego do własnych potrzeb.
Inwestując w któryś komputer Lenovo z tej serii, możesz liczyć przede wszystkim na potężne parametry, które nie tylko pozwolą Ci na obsługę najbardziej wymagających i skomplikowanych aplikacji, ale również korzystanie z wielu programów jednocześnie, co znacznie usprawni Twoją pracę. Więcej rdzeni i pamięci sprawia, że komputery Lenovo z tej serii są piekielnie szybkie, niezawodne i dają ogrom możliwości – niezależnie od tego do jakich zadań, chcesz wykorzystać sprzęt. Za wysoką wydajność odpowiadają najlepsze komponenty – procesory Intel Xeon z technologią TurboMax oraz doskonałe karty graficzne nVidia Quadro. Tak znakomite parametry dostępne są przy tym w naprawdę atrakcyjnych cenach, dzięki czemu oszczędzasz i działasz tak, jak Ci najwygodniej! Co więcej – masz możliwość przechowywania ogromnej liczby plików, ponieważ całkowita pojemność stacji roboczych może wynosić nawet 48 TB!
Komputery Lenovo ThinkStation P przeznaczone są do zadań specjalistycznych, imponując nie tylko jakością i nowoczesnością komponentów, ale również budową zewnętrzną. W skład serii wchodzą stacje robocze o różnych obudowach, wykonanych z najlepszych materiałów, co zapewnia im ponadprzeciętną wytrzymałość. Co więcej – 3-kanałowa konstrukcja i przegroda powietrzna pozwalają na bezproblemowe działanie komputera, jego cichszą pracę oraz niezawodność na lata.
Inwestując w któryś z komputerów Lenovo ThinkStation P, otrzymasz możliwość pracy na najwydajniejszym systemem Microsoft Windows 11.
Lenovo, jako lider w zakresie produkcji specjalistycznych stacji roboczych, wyposażył swoje komputery w wiele innowacyjnych rozwiązań, które mają uczynić pracę z komputerami bardziej komfortową i funkcjonalną. Co więcej – dają użytkownikom możliwość konfigurowania sprzętu dzięki Lenovo Performance Tuner. Dzięki temu ustawisz parametry urządzenia, w tym profile programowe i koligacje zasobów tak, jak będzie Ci to odpowiadało.
Specjalistyczne komputery Lenovo ThinkStation P posiadają także moduł Flex, który odznacza się doskonałą elastycznością portów wejścia i wyjścia oraz błyskawiczne połączenie z siecią i wszelkimi komponentami. Jako najlepsze rozwiązania dla biznesu, pozwalają również na zaawansowane usługi wdrożeniowe, w tym wgrywanie, znakowanie obrazów oraz znakowanie własności. Najnowocześniejsze komputery Lenovo z tej serii są więc dostosowane do potrzeb najbardziej wymagających użytkowników, którym zależy na codziennym profesjonalizmie i zachowaniu najwyższych standardów pracy.
Stacje robocze Lenovo ThinkStation P to potężny system idealny do pracy kreatywnej oraz zadań wymagających najwyższej mocy obliczeniowej, takich jak produkcja filmowo-telewizyjna albo tworzenie gier. Jego przełomowe możliwości zapowiadają nową erę wydajności dzięki funkcjom klasy korporacyjnej.
Workstacje Lenovo ThinkStation serii P sprawia, że niemożliwe staje się możliwe, dzięki procesorom AMD Ryzen i Intel Core, bardzo szybkiej pamięci operacyjnej oraz błyskawicznym transferom danych z pamięci masowej. Ta stacja robocza poradzi sobie ze wszystkim, od szybkiego renderowania do przetwarzania grafiki 3D, wizualizacji i symulacji.
| Opis | |
| Zwiększ wydajność dzięki Lenovo ThinkStation P3 Ultra Gen 2, potężnej stacji roboczej zaprojektowanej z myślą o wymagających zadaniach. Wyposażona w 20-rdzeniowy procesor Intel Core Ultra 7, stacja robocza zapewnia wydajną pracę, przyspieszając przepływ pracy i wielozadaniowość. Dzięki 1 TB pamięci SSD i zaawansowanej obsłudze RAID użytkownicy mogą cieszyć się szybkim dostępem do danych i zwiększonym bezpieczeństwem ważnych plików. Stacja robocza jest wyposażona w dwukanałową pamięć DDR5 SDRAM zapewniającą płynne działanie oraz zintegrowane rozwiązanie audio Realtek ALC623-CG zapewniające wysoką jakość dźwięku, co zapewnia pełnię wrażeń zarówno podczas pracy, jak i korzystania z treści multimedialnych. Lenovo ThinkStation P3 Ultra Gen 2 została zaprojektowana z naciskiem na elastyczność i łączność. Dzięki wielu gniazdom rozszerzeń użytkownicy mogą zwiększyć wydajność za pomocą dodatkowych dysków SSD lub opcji WLAN. Mała obudowa pozwala na łatwe umieszczenie komputera bez utraty mocy lub wydajności. Ponadto stacja robocza jest zgodna z różnymi normami branżowymi, w tym certyfikatami RoHS i TCO, co gwarantuje zaangażowanie w zrównoważony rozwój środowiska. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | LENOVO ThinkStation P3 Ultra SFF G2 Intel Core Ultra 7 265K 32GB 1TB SSD M.2 PCIe W11P 3Y OS |
| Opis: | Lenovo ThinkStation P3 Ultra Gen 2 30J5 - AI Workstation - SFF 1 x Core Ultra 7 265K / do 5.5 GHz - vPro Enterprise - RAM 32 GB - SSD 1 TB - TCG Opal Encryption, NVMe, Performance - Intel Graphics - Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - Win 11 Pro - monitor: brak - klawiatura: Międzynarodowy Angielski - Lenovo TopSeller - z 1 Rok Lenovo Premier Support |
| EAN: | 0199271241950 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w miejscu instalacji |
| Ogólne | |
| Technologia platformy: | Intel vPro Enterprise |
| Typ: | Stacja robocza |
| Poziom AI: | AI Workstation |
| Usługi powiązane: | 1 Rok Lenovo Premier Support |
| Rodzaj produktu: | SFF |
| Wbudowane urządzenia: | Głośnik |
| Wbudowany system zabezpieczeń: | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Lokalizacja: | Język: Polish / region: Polska |
| Procesor / Chipset | |
| CPU: | Intel Core Ultra 7 (Seria 2) 265K |
| Częstotliwość zegara: | 3.9 GHz (rdzeń P) / 3.3 GHz (rdzeń E) |
| Max Turbo Speed: | 5.5 GHz (rdzeń P) / 4.6 GHz (rdzeń E) |
| Ilość rdzeni: | 20 rdzeni |
| Ilość procesorów: | 1 |
| Max ilość procesorów: | 1 |
| Gniazdo CPU: | Gniazdo FCLGA1851 |
| Typ chipsetu: | Intel W880 |
| Jednostka przetwarzania neuronowego (NPU) | |
| Jednostka przetwarzania neuronowego (NPU): | Intel AI Boost |
| Wydajność NPU do (TOPS): | 13 TOPS |
| Całkowita wydajność procesora do (TOPS): | 33 TOPS |
| Wsparcie dla typów danych AI na NPU: | INT8 |
| Wsparcie dla rzadkości: | Tak |
| Obsługiwane ramy oprogramowania AI przez NPU: | DirectML, OpenVINO, WebNN, WindowsML, ONNX RT |
| Wsparcie dla efektów studia Windows: | Tak |
| Pamięć podręczna | |
| Rozmiar po Instalacji: | 30 MB |
| Pamięć podręczna na procesor: | 30 MB |
| RAM | |
| Zainstalowana: | 32 GB (zainstalowane) / 128 GB (maks.) |
| Technologia: | DDR5 SDRAM - bez ECC |
| Faktyczna Szybkość Pamięci: | 2800 MHz |
| Znamionowa Szybkość Pamięci: | 2800 MHz |
| Rodzaj obudowy: | SO-DIMM 262-pin |
| Sloty: | 2 (całkowita) / 1 (pusty) |
| Cechy: | Dwa kanały DDR |
| Cechy konfiguracji: | 1 x 32 GB |
| Napęd dyskowy | |
| Typ: | SSD - M.2 2280 |
| Pojemność: | 1 x 1 TB |
| Typ interfejsu: | PCI Express 4.0 x4 |
| Cechy: | TCG Opal Encryption, NVM Express (NVMe), Performance |
| Kontroler pamięci masowej | |
| Typ: | 1 x RAID |
| Rodzaj interfejsu kontrolera: | PCI Express (NVMe) |
| Poziom RAID: | RAID 0, RAID 1, RAID 5 |
| Napęd optyczny | |
| Typ: | Bez napędu optycznego |
| Monitor | |
| Typ monitora: | Brak |
| Sterownik grafiki | |
| Procesor graficzny: | Intel Graphics pamięć video współdzielona (UMA) - do 8 TOPS |
| Interfejsy wideo: | DisplayPort |
| Wyjście sygnału audio | |
| Zgodność z normami: | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości |
| Urządzenie wejściowe | |
| Typ: | Mysz, klawiatura |
| Klawiatura | |
| Nazwa klawiatury: | Lenovo Calliope Keyboard |
| Interfejs: | USB |
| Lokalizacja i układ: | Międzynarodowy Angielski |
| Mysz | |
| Nazwa myszy: | Lenovo Calliope Mouse |
| Interfejs: | USB |
| Praca w sieci | |
| Kontroler ethernet: | Intel I219-LM |
| Obsługa sieci bezprzewodowej LAN: | Tak |
| Bezprzewodowa karta NIC: | Intel WI-FI 7 BE200 |
| Protokół komunkacyjny danych: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) |
| Cechy: | Uaktywnienie z sieci LAN (WoL), podwójny strumień (2x2) |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Sloty: | 1 (całkowity) / 1 (wolna) x PCIe 4.0 x8 (tryb x4) 1 (całkowity) / 0 (wolna) x M.2 Card (na WLAN) 3 (całkowity) / 2 (wolna) x M.2 Card (na SSD) |
| Interfejsy: | 5 x USB 3.2 Gen 2 (1 przód, 4 tył) 3 x DisplayPort 1.2 (3 tylne) 1 x LAN (Gigabit Ethernet) (1 tylne) 1 x słuchawki/mikrofon (1 tylne) 2 x USB-C 3.2 Gen 2x2 (2 przód) (tylko dane) |
| Różne | |
| Ochrona przeciwkradzieżowa: | Gniazdo blokady bezpieczeństwa (linka bezpieczeństwa sprzedawana osobno), przełącznik antywłamaniowy obudowy |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zgodność z normami: | RoHS, FIPS 140-2, TCG Certified |
| Program sprzedaży producenta: | Lenovo TopSeller |
| Zasilanie | |
| Rodzaj urządzenia: | Zasilacz |
| Wymagane napięcie: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Moc wyjściowa: | 330 wat |
| Wydajność: | 90% |
| System operacyjny / Oprogramowanie | |
| Dołączony system operacyjny: | Windows 11 Pro angielski / polski |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat TCO: | Certyfikat TCO, generacja 10, dla komputerów stacjonarnych |
| Ślad Węglowy: | 515 emisja węgla w kg |
| CF Ogółem / Odchylenie Standardowe jednostki (kg CO2e): | 207 |
| Wersja PAIA: | 1.4.7 |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja podstawowa - 3 lata - u użytkownika Przedłużona gwarancja - 1 rok - u użytkownika - czas reakcji: następny dzień roboczy |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 8.7 cm |
| Głębokość: | 22.3 cm |
| Wysokość: | 20.2 cm |
| Waga: | 3.6 kg |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 10 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 20 - 80% |
| Kod producenta | 30J5003JPB |
| Dane producenta | Lenovo |
| Podmiot odpowiedzialny | Lenovo Technology B.V. Sp. z o.o. |
| Pomoc techniczna | https://support.lenovo.com/pl/pl/ |
Zapytanie o "Komputer LENOVO ThinkStation P3 Ultra SFF G2 Ultra 7 265K 32GB 1TB SSD M.2 PCIe W11P 3Y OS"
Lenovo Platinum Partner
Darmowa dostawa
Bezpieczne płatności
Szybka dostawa