Firma Lenovo wychodzi naprzeciw potrzebom wszystkich swoich klientów, którzy poszukują stacji roboczej do obsługi najbardziej wymagających aplikacji i tym samym bezproblemowej, efektywnej pracy każdego dnia i w każdych warunkach. Oto seria komputerów Lenovo ThinkStation P, w skład której wchodzą urządzenia o bardzo zróżnicowanych funkcjach i parametrach, wśród których każdy ma możliwość znalezienia rozwiązania dokładnie dopasowanego do własnych potrzeb.
Inwestując w któryś komputer Lenovo z tej serii, możesz liczyć przede wszystkim na potężne parametry, które nie tylko pozwolą Ci na obsługę najbardziej wymagających i skomplikowanych aplikacji, ale również korzystanie z wielu programów jednocześnie, co znacznie usprawni Twoją pracę. Więcej rdzeni i pamięci sprawia, że komputery Lenovo z tej serii są piekielnie szybkie, niezawodne i dają ogrom możliwości – niezależnie od tego do jakich zadań, chcesz wykorzystać sprzęt. Za wysoką wydajność odpowiadają najlepsze komponenty – procesory Intel Xeon z technologią TurboMax oraz doskonałe karty graficzne nVidia Quadro. Tak znakomite parametry dostępne są przy tym w naprawdę atrakcyjnych cenach, dzięki czemu oszczędzasz i działasz tak, jak Ci najwygodniej! Co więcej – masz możliwość przechowywania ogromnej liczby plików, ponieważ całkowita pojemność stacji roboczych może wynosić nawet 48 TB!
Komputery Lenovo ThinkStation P przeznaczone są do zadań specjalistycznych, imponując nie tylko jakością i nowoczesnością komponentów, ale również budową zewnętrzną. W skład serii wchodzą stacje robocze o różnych obudowach, wykonanych z najlepszych materiałów, co zapewnia im ponadprzeciętną wytrzymałość. Co więcej – 3-kanałowa konstrukcja i przegroda powietrzna pozwalają na bezproblemowe działanie komputera, jego cichszą pracę oraz niezawodność na lata.
Inwestując w któryś z komputerów Lenovo ThinkStation P, otrzymasz możliwość pracy na najwydajniejszym systemem Microsoft Windows 11.
Lenovo, jako lider w zakresie produkcji specjalistycznych stacji roboczych, wyposażył swoje komputery w wiele innowacyjnych rozwiązań, które mają uczynić pracę z komputerami bardziej komfortową i funkcjonalną. Co więcej – dają użytkownikom możliwość konfigurowania sprzętu dzięki Lenovo Performance Tuner. Dzięki temu ustawisz parametry urządzenia, w tym profile programowe i koligacje zasobów tak, jak będzie Ci to odpowiadało.
Specjalistyczne komputery Lenovo ThinkStation P posiadają także moduł Flex, który odznacza się doskonałą elastycznością portów wejścia i wyjścia oraz błyskawiczne połączenie z siecią i wszelkimi komponentami. Jako najlepsze rozwiązania dla biznesu, pozwalają również na zaawansowane usługi wdrożeniowe, w tym wgrywanie, znakowanie obrazów oraz znakowanie własności. Najnowocześniejsze komputery Lenovo z tej serii są więc dostosowane do potrzeb najbardziej wymagających użytkowników, którym zależy na codziennym profesjonalizmie i zachowaniu najwyższych standardów pracy.
Stacje robocze Lenovo ThinkStation P to potężny system idealny do pracy kreatywnej oraz zadań wymagających najwyższej mocy obliczeniowej, takich jak produkcja filmowo-telewizyjna albo tworzenie gier. Jego przełomowe możliwości zapowiadają nową erę wydajności dzięki funkcjom klasy korporacyjnej.
Workstacje Lenovo ThinkStation serii P sprawia, że niemożliwe staje się możliwe, dzięki procesorom AMD Ryzen i Intel Core, bardzo szybkiej pamięci operacyjnej oraz błyskawicznym transferom danych z pamięci masowej. Ta stacja robocza poradzi sobie ze wszystkim, od szybkiego renderowania do przetwarzania grafiki 3D, wizualizacji i symulacji.
| Marketing Description | |
| Lenovo ThinkStation P3 Gen 2 została zaprojektowana z myślą o profesjonalistach, którzy potrzebują niezawodnej i kompaktowej stacji roboczej. Dzięki ultra małym rozmiarom stacja ta wyposażona jest w wydajny procesor Intel Core Ultra 7 o taktowaniu 2,4 GHz i prędkości turbo do 5,3 GHz, zapewniający wysoką wydajność podczas wykonywania wymagających zadań. Dzięki 64 GB pamięci RAM DDR5 i dyskowi SSD PCI Express o pojemności 1 TB oferuje dużo pamięci i miejsca na dane, co pozwala na obsługę aplikacji wymagających dużej ilości zasobów. Zintegrowana karta graficzna NVIDIA RTX A1000 zapewnia płynną pracę, niezależnie od tego, czy pracujesz nad projektami graficznymi, edytujesz wideo, czy wykonujesz złożone symulacje. Łączność jest wszechstronna dzięki wielu portom, w tym HDMI, USB-C 3.2 i DisplayPort, co ułatwia podłączenie do różnych urządzeń. Stacja robocza obsługuje również Wi-Fi 7 i Bluetooth 5.4, umożliwiając szybką i bezprzewodową komunikację sieciową. Solidne funkcje bezpieczeństwa, takie jak oddzielny moduł Trusted Platform Module (TPM 2.0) i przełącznik antyintruzji, zapewniają spokój ducha podczas pracy z poufnymi danymi. Zaprojektowana z myślą o potrzebach profesjonalistów stacja robocza Lenovo ThinkStation P3 Gen 2 oferuje połączenie wydajności, łączności i bezpieczeństwa. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Technologia platformy | Intel vPro Enterprise |
| Typ | Komputer osobisty |
| Poziom AI | AI Workstation |
| Usługi powiązane | 1 Rok Lenovo Premier Support |
| Rodzaj produktu | Niewielki rozmiar |
| Wbudowany system zabezpieczeń | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Kolor | Czarny |
| Lokalizacja | Język: Polish / region: Polska |
| Procesor / Chipset | |
| CPU | Intel Core Ultra 7 (Seria 2) 265 |
| Max Turbo Speed | 5.3 GHz |
| Ilość rdzeni | 20 rdzeni |
| Ilość procesorów | 1 |
| Max ilość procesorów | 1 |
| Gniazdo CPU | Gniazdo FCLGA1851 |
| Typ chipsetu | Intel Q870 |
| Jednostka przetwarzania neuronowego (NPU) | |
| Jednostka przetwarzania neuronowego (NPU) | Intel AI Boost |
| Wydajność NPU do (TOPS) | 13 TOPS |
| Całkowita wydajność procesora do (TOPS) | 33 TOPS |
| Wsparcie dla typów danych AI na NPU | INT8 |
| Wsparcie dla rzadkości | Tak |
| Obsługiwane ramy oprogramowania AI przez NPU | DirectML, OpenVINO, WebNN, WindowsML, ONNX RT |
| Wsparcie dla efektów studia Windows | Tak |
| Pamięć podręczna | |
| Rozmiar po Instalacji | 30 MB |
| Pamięć podręczna na procesor | 30 MB |
| RAM | |
| Zainstalowana | 32 GB (zainstalowane) / 128 GB (maks.) |
| Technologia | DDR5 SDRAM - bez ECC |
| Faktyczna Szybkość Pamięci | 5600 MT/s |
| Rodzaj obudowy | SO-DIMM 262-pin |
| Sloty | 2 (całkowita) / 0 (pusty) |
| Cechy | Dwa kanały DDR |
| Cechy konfiguracji | 2 x 16 GB |
| Napęd dyskowy | |
| Typ | SSD - M.2 2280 |
| Pojemność | 1 x 1 TB |
| Typ interfejsu | PCI Express 4.0 x4 |
| Cechy | TCG Opal Encryption, NVM Express (NVMe), Performance |
| Kontroler pamięci masowej | |
| Typ | NVMe |
| Napęd optyczny | |
| Typ | Bez napędu optycznego |
| Monitor | |
| Typ monitora | Brak |
| Sterownik grafiki | |
| Konfiguracja Multi-GPU | 1 pojedyncza karta graficzna / zintegrowana karta graficzna |
| Procesor graficzny | NVIDIA RTX A400 / Intel Graphics - do 8 TOPS |
| Pamięć video | 4 GB GDDR6 SDRAM |
| Wyjście sygnału audio | |
| Zgodność z normami | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości |
| Urządzenie wejściowe | |
| Typ | Mysz, klawiatura |
| Klawiatura | |
| Nazwa klawiatury | Lenovo Calliope Keyboard |
| Interfejs | USB |
| Lokalizacja i układ | Angielska - Europejska |
| Mysz | |
| Nazwa myszy | Lenovo Calliope Mouse |
| Interfejs | USB |
| Praca w sieci | |
| Kontroler ethernet | Intel I219-LM |
| Obsługa sieci bezprzewodowej LAN | Tak |
| Bezprzewodowa karta NIC | Intel WI-FI 7 BE200 |
| Protokół komunkacyjny danych | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) |
| Cechy | Podwójny strumień (2x2), Intel Active Management Technology (AMT) 16 |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 1 x USB-C 3.2 Gen 2x2 (1 przód) (tylko dane) 1 x USB 3.2 Gen 2 (1 przód) (Zawsze Wł.) 3 x USB 3.2 Gen 2 (1 przód, 2 tył) 1 x słuchawki/mikrofon (1 przód) 1 x USB 3.2 Gen 1 (1 tylne) 1 x USB 3.2 Gen 2 (1 tylne) (obsługa SmartPower On) 1 x HDMI (1 tylne) (zgodność z TMDS) 1 x DisplayPort 1.4 (1 tylne) 1 x LAN (Gigabit Ethernet) (1 tylne) 4 x Mini DisplayPort 1.4a (4 tylne) |
| Różne | |
| Ochrona przeciwkradzieżowa | Gniazdo blokady bezpieczeństwa (linka bezpieczeństwa sprzedawana osobno), przełącznik antywłamaniowy obudowy, beznarzędziowy dostęp do obudowy |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zgodność z normami | FIPS 140-2, TCG Certified, MIL-STD 810H |
| Program sprzedaży producenta | Lenovo TopSeller |
| Zasilanie | |
| Rodzaj urządzenia | Zasilacz |
| Wymagane napięcie | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Moc wyjściowa | 330 wat |
| Wydajność | 90% |
| System operacyjny / Oprogramowanie | |
| Dołączony system operacyjny | Windows 11 Pro angielski / polski |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja podstawowa - 3 lata - u użytkownika Przedłużona gwarancja - 1 rok - u użytkownika - czas reakcji: następny dzień roboczy |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 17.9 cm |
| Głębokość | 18.29 cm |
| Wysokość | 3.7 cm |
| Waga | 1.4 kg |
| Kod producenta | 30K5002MPB |
| Dane producenta | Lenovo |
| Podmiot odpowiedzialny | Lenovo Technology B.V. Sp. z o.o. |
| Pomoc techniczna | https://support.lenovo.com/pl/pl/ |
Zapytanie o "Komputer LENOVO ThinkStation P3 Tiny G2 Ultra 7-265 32GB 1TB SSD RTX A400 W11P 3Y OS"
Lenovo Platinum Partner
Darmowa dostawa
Bezpieczne płatności
Szybka dostawa