Firma Lenovo wychodzi naprzeciw potrzebom wszystkich swoich klientów, którzy poszukują stacji roboczej do obsługi najbardziej wymagających aplikacji i tym samym bezproblemowej, efektywnej pracy każdego dnia i w każdych warunkach. Oto seria komputerów Lenovo ThinkStation P, w skład której wchodzą urządzenia o bardzo zróżnicowanych funkcjach i parametrach, wśród których każdy ma możliwość znalezienia rozwiązania dokładnie dopasowanego do własnych potrzeb.
Inwestując w któryś komputer Lenovo z tej serii, możesz liczyć przede wszystkim na potężne parametry, które nie tylko pozwolą Ci na obsługę najbardziej wymagających i skomplikowanych aplikacji, ale również korzystanie z wielu programów jednocześnie, co znacznie usprawni Twoją pracę. Więcej rdzeni i pamięci sprawia, że komputery Lenovo z tej serii są piekielnie szybkie, niezawodne i dają ogrom możliwości – niezależnie od tego do jakich zadań, chcesz wykorzystać sprzęt. Za wysoką wydajność odpowiadają najlepsze komponenty – procesory Intel Xeon z technologią TurboMax oraz doskonałe karty graficzne nVidia Quadro. Tak znakomite parametry dostępne są przy tym w naprawdę atrakcyjnych cenach, dzięki czemu oszczędzasz i działasz tak, jak Ci najwygodniej! Co więcej – masz możliwość przechowywania ogromnej liczby plików, ponieważ całkowita pojemność stacji roboczych może wynosić nawet 48 TB!
Komputery Lenovo ThinkStation P przeznaczone są do zadań specjalistycznych, imponując nie tylko jakością i nowoczesnością komponentów, ale również budową zewnętrzną. W skład serii wchodzą stacje robocze o różnych obudowach, wykonanych z najlepszych materiałów, co zapewnia im ponadprzeciętną wytrzymałość. Co więcej – 3-kanałowa konstrukcja i przegroda powietrzna pozwalają na bezproblemowe działanie komputera, jego cichszą pracę oraz niezawodność na lata.
Inwestując w któryś z komputerów Lenovo ThinkStation P, otrzymasz możliwość pracy na najwydajniejszym systemem Microsoft Windows 11.
Lenovo, jako lider w zakresie produkcji specjalistycznych stacji roboczych, wyposażył swoje komputery w wiele innowacyjnych rozwiązań, które mają uczynić pracę z komputerami bardziej komfortową i funkcjonalną. Co więcej – dają użytkownikom możliwość konfigurowania sprzętu dzięki Lenovo Performance Tuner. Dzięki temu ustawisz parametry urządzenia, w tym profile programowe i koligacje zasobów tak, jak będzie Ci to odpowiadało.
Specjalistyczne komputery Lenovo ThinkStation P posiadają także moduł Flex, który odznacza się doskonałą elastycznością portów wejścia i wyjścia oraz błyskawiczne połączenie z siecią i wszelkimi komponentami. Jako najlepsze rozwiązania dla biznesu, pozwalają również na zaawansowane usługi wdrożeniowe, w tym wgrywanie, znakowanie obrazów oraz znakowanie własności. Najnowocześniejsze komputery Lenovo z tej serii są więc dostosowane do potrzeb najbardziej wymagających użytkowników, którym zależy na codziennym profesjonalizmie i zachowaniu najwyższych standardów pracy.
Stacje robocze Lenovo ThinkStation P to potężny system idealny do pracy kreatywnej oraz zadań wymagających najwyższej mocy obliczeniowej, takich jak produkcja filmowo-telewizyjna albo tworzenie gier. Jego przełomowe możliwości zapowiadają nową erę wydajności dzięki funkcjom klasy korporacyjnej.
Workstacje Lenovo ThinkStation serii P sprawia, że niemożliwe staje się możliwe, dzięki procesorom AMD Ryzen i Intel Core, bardzo szybkiej pamięci operacyjnej oraz błyskawicznym transferom danych z pamięci masowej. Ta stacja robocza poradzi sobie ze wszystkim, od szybkiego renderowania do przetwarzania grafiki 3D, wizualizacji i symulacji.
| Marketing Description | |
| Lenovo ThinkStation P2 Tower Gen 2 została zaprojektowana z myślą o profesjonalistach poszukujących wydajności i niezawodności w stacji roboczej. Wyposażona w potężny procesor Intel Core Ultra 9 z 24 rdzeniami i maksymalną prędkością turbo 5,7 GHz, ta wieża zapewnia moc obliczeniową niezbędną do wykonywania złożonych zadań. 32 GB pamięci RAM DDR5 gwarantuje płynną wielozadaniowość i wydajne działanie aplikacji wymagających dużej ilości zasobów, zapewniając użytkownikom responsywne działanie. Rozszerzając możliwości przechowywania danych, stacja robocza jest wyposażona w dysk SSD o pojemności 1 TB, wykorzystujący technologię PCI Express 4.0, która zapewnia szybki dostęp do danych i wysoką prędkość transferu. Zintegrowana karta graficzna NVIDIA GeForce RTX 4060 w połączeniu z 8 GB pamięci wideo umożliwia renderowanie i przetwarzanie grafiki, dzięki czemu jest odpowiednia dla kreatywnych profesjonalistów. Dzięki wielu opcjom połączeń, w tym USB 3.2, HDMI i DisplayPort, użytkownicy mogą podłączać różne urządzenia peryferyjne, aby rozszerzyć konfigurację stacji roboczej. Zbudowana z myślą o bezpieczeństwie i zgodności z przepisami, stacja robocza Lenovo ThinkStation P2 Tower Gen 2 jest zgodna z normą FIPS 140-2 i oferuje solidne opcje ochrony przed kradzieżą, zapewniając bezpieczeństwo wrażliwych danych podczas wydajnej pracy. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Technologia platformy | Intel vPro Enterprise |
| Typ | Stacja robocza |
| Usługi powiązane | 1 Rok Lenovo Premier Support |
| Rodzaj produktu | Wieża |
| Wbudowany system zabezpieczeń | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Lokalizacja | Język: Polish / region: Polska |
| Procesor / Chipset | |
| CPU | Intel Core Ultra 9 (Seria 2) 285 |
| Max Turbo Speed | 5.6 GHz |
| Ilość rdzeni | 24 rdzenie |
| Ilość procesorów | 1 |
| Max ilość procesorów | 1 |
| Gniazdo CPU | Gniazdo FCLGA1851 |
| Typ chipsetu | Intel W880 |
| Pamięć podręczna | |
| Rozmiar po Instalacji | 36 MB |
| Pamięć podręczna na procesor | 36 MB |
| RAM | |
| Zainstalowana | 64 GB (zainstalowane) / 128 GB (maks.) |
| Technologia | DDR5 SDRAM - bez ECC |
| Faktyczna Szybkość Pamięci | 5600 MT/s |
| Rodzaj obudowy | DIMM 288-pin |
| Sloty | 4 (całkowita) / 2 (pusty) |
| Cechy | Dwa kanały DDR |
| Cechy konfiguracji | 2 x 32 GB |
| Napęd dyskowy | |
| Typ | SSD - M.2 2280 |
| Pojemność | 1 x 1 TB |
| Typ interfejsu | PCI Express 4.0 x4 |
| Cechy | TCG Opal Encryption, NVM Express (NVMe), Performance |
| Kontroler pamięci masowej | |
| Typ | NVMe |
| Kontroler pamięci masowej ( drugi) | |
| Typ | SATA |
| Napęd optyczny | |
| Typ | Bez napędu optycznego |
| Czytnik kart | |
| Typ | Czytnik kart |
| Obsługiwane karty pamięci błyskowej | Karta pamięci SD |
| Monitor | |
| Typ monitora | Brak |
| Sterownik grafiki | |
| Procesor graficzny | Intel Graphics pamięć video współdzielona (UMA) |
| Wyjście sygnału audio | |
| Zgodność z normami | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości |
| Urządzenie wejściowe | |
| Typ | Mysz, klawiatura |
| Klawiatura | |
| Nazwa klawiatury | Lenovo Calliope Keyboard |
| Interfejs | USB |
| Lokalizacja i układ | Międzynarodowy Angielski |
| Mysz | |
| Nazwa myszy | Lenovo Calliope Mouse |
| Interfejs | USB |
| Praca w sieci | |
| Kontroler ethernet | Intel I219-LM |
| Protokół komunkacyjny danych | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Cechy | Intel Active Management Technology (AMT) 16 |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 1 x USB-C 3.2 Gen 2x2 (1 przód) (tylko dane) 3 x USB 3.2 Gen 1 (2 przód, 1 tył) 2 x USB 3.2 Gen 2 (2 przód) 1 x słuchawki/mikrofon (1 przód) 1 x mikrofon (1 przód) 2 x USB 2.0 (2 tylne) 1 x HDMI (1 tylne) (zgodność z TMDS) 2 x DisplayPort 1.4 (2 tylne) 1 x LAN (Gigabit Ethernet) (1 tylne) 1 x wyjście liniowe audio (1 tylne) 1 x USB 3.2 Gen 1 (1 tylne) (obsługa SmartPower On) |
| Różne | |
| Ochrona przeciwkradzieżowa | Gniazdo blokady bezpieczeństwa (linka bezpieczeństwa sprzedawana osobno), pętla kłódki |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zgodność z normami | FIPS 140-2, TCG Certified |
| Program sprzedaży producenta | Lenovo TopSeller |
| Zasilanie | |
| Rodzaj urządzenia | Zasilacz |
| Wymagane napięcie | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Moc wyjściowa | 750 wat |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Platinum |
| System operacyjny / Oprogramowanie | |
| Dołączony system operacyjny | Windows 11 Pro angielski / polski |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat TCO | Certyfikat TCO, generacja 10, dla komputerów stacjonarnych |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja podstawowa - 3 lata - u użytkownika Przedłużona gwarancja - 1 rok - u użytkownika - czas reakcji: następny dzień roboczy |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 17 cm |
| Głębokość | 31.535 cm |
| Wysokość | 37.6 cm |
| Waga | 9.67 kg |
| Kod producenta | 30JQ0013PB |
| Dane producenta | Lenovo |
| Podmiot odpowiedzialny | Lenovo Technology B.V. Sp. z o.o. |
| Pomoc techniczna | https://support.lenovo.com/pl/pl/ |
Zapytanie o "Komputer LENOVO ThinkStation P2 Tower G2 Ultra 9-285 64GB 1TB SSD W11P 3Y OS"
Lenovo Platinum Partner
Darmowa dostawa
Bezpieczne płatności
Szybka dostawa