Seria laptopów LEVOVO V to połączenie bezpieczeństwa i produktywności, zamknięte w prostym, ale efektownym designie. Bateria o długim czasie pracy czy zastosowane technologie gwarantują swobodę działania zarówno w warunkach stacjonarnych, jak i w podróży. Dzięki tym cechom seria V sprawdza się przede wszystkim w małych firmach wśród pracowników, którym zależy na niezawodności i wydajności przy długim użytkowaniu.
Co wyróżnia tę serię, to dobra jakość wykonania w atrakcyjnej cenie. Urządzenia spełnią się w podstawowych zadaniach biurowych, dzięki solidnym podzespołom. Wszystkie urządzenia serii wyposażono w 8 GB pamięci RAM oraz dysk o pojemności 256 GB lub 512 GB. O wydajność dbają wydajne procesory - AMD Ryzen lub Intel Core 10. i 11. generacji, a świetne wrażenia wizualne zapewnia matryca o rozdzielczości Full HD otoczona wąskimi ramkami. Całość zamknięta jest w wytrzymałej i eleganckiej obudowie.
Decydując się na zakup laptopa z serii V, masz możliwość wyboru takiego urządzenia, które będzie jak najbardziej dopasowane do Twoich potrzeb oraz wymagań. Oferowane modele różnią się przede wszystkim przekątną ekranu. Kompaktowy laptop V14 jest idealnym rozwiązaniem dla specjalisty, który jest w ciągłym ruchu. Model V17 oferuje natomiast większą przestrzeń roboczą, dzięki czemu sprawdzi się wśród pracowników, potrzebujących zobaczyć jak najwięcej. Idealnym kompromisem między tymi cechami jest za to model V15. Wybierz urządzenie, które najbardziej pasuje do Ciebie i ciesz się możliwościami oferowanymi przez laptopy LENOVO serii V.
Z tym laptopem biznesowym kupisz mysz bezprzewodową Lenovo i torbę ThinkPad Essential 14 lub ThinkPad Essential 16 z wyjątkowym rabatem. Produkty promocyjne znajdziesz w koszyku podczas finalizacji zamówienia.
| Marketing Description | |
| Notebook Lenovo V15 G6 ARP zapewnia wszechstronność użytkowania dzięki eleganckiej obudowie i wysokiej wydajności. Wyposażony w 15,6-calowy wyświetlacz Full HD, oferuje żywe kolory dzięki technologii przeciwodblaskowej oraz szeroki kąt widzenia, co zwiększa wydajność podczas długotrwałego użytkowania. Procesor AMD Ryzen 5 w połączeniu z 16 GB pamięci RAM DDR5 zapewnia płynną wielozadaniowość i wydajną pracę różnych aplikacji. Łączność została usprawniona dzięki wielu portom, w tym USB-C, HDMI oraz kombinowanemu gniazdu słuchawkowo-mikrofonowemu, co ułatwia podłączanie urządzeń zewnętrznych. Bateria wyposażona jest w technologię RapidCharge, umożliwiającą szybkie ładowanie w podróży. Dzięki solidnej konstrukcji i funkcjom bezpieczeństwa, takim jak osłona prywatności na kamerze internetowej oraz oddzielny układ zabezpieczający Trusted Platform Module (TPM), ten notebook został zaprojektowany z myślą o potrzebach profesjonalistów i studentów, łącząc w sobie wydajność, bezpieczeństwo i styl. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Typ produktu | Komputer przenośny |
| System operacyjny | Windows 11 Pro - angielski / polski |
| Procesor / Chipset | |
| CPU | AMD Ryzen 5 150 / 3.3 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.55 GHz |
| Ilość rdzeni | 6-rdzeniowy |
| Pamięć podręczna | Pamięć podręczna L3 - 16 MB |
| Cechy | Zintegrowany kontroler pamięci |
| Pamięć | |
| RAM | 16 GB (1 x 16 GB) |
| Max obsługiwany RAM | 32 GB |
| Technologia | DDR5 SDRAM |
| Szybkość Znamionowa | 4800 MT/s |
| Rodzaj obudowy | SO-DIMM 262-pin |
| Ilość slotów | 2 |
| Puste sloty | 1 |
| Główn pamięć | 512 GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0 x4 - NVM Express (NVMe) |
| Wyświetlacz | |
| Typ | 15.6" - TN |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Szeroki ekran | Tak |
| Współczynnik kształtu obrazu | 16:9 |
| Jasność obrazu | 300 cd/m² |
| Paleta Kolorów | 45% NTSC |
| Charakterystyka | Przeciwoślepieniowy, technologia Low Blue Light, współczynnik ekranu do ciała |
| Audio & Video | |
| Procesor graficzny | AMD Radeon 660M |
| Aparat fotograficzny | Tak - 720p |
| Cechy kamery | Migawka prywatności, stała ostrość |
| Dźwięk | Głośniki stereo, mikrofon macierzy podwójnej |
| Kodek | Realtek ALC3287 |
| Zgodność z normami | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości |
| Wejście | |
| Typ | Klawiatura, panel dotykowy |
| Układ klawiatury | Angielska - Europejska |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Cechy | Bezprzyciskowy touchpad, precyzyjny gładzik wielodotykowy |
| Komunikacja | |
| Bezprzewodowe | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.2 |
| Interfejs sieciowy | Gigabit Ethernet |
| Charakterystyka | Funkcja dual stream (2x2) |
| Bateria | |
| Technologia | Litowo-polimerowa |
| Pojemność | 47 Wh |
| Adapter AC | |
| Wejście | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Wyjście | 65 wat |
| Połączenia & Rozszerzenie | |
| Szczegóły Interfejsu | 2 x USB 3.2 Gen 1 USB-C 3.2 Gen 2 (supports DisplayPort 1.2 Alt Mode) (45-65W Power Delivery) HDMI Słuchawki/mikrofon combo jack (mini-słuchawkowe 3,5 mm) LAN (RJ-45) |
| Oprogramowanie | |
| Dołączone oprogramowanie | Microsoft Office (wersja próbna) |
| Różne | |
| Kolor | Biznesowa czerń |
| Materiał obudowy | ABS poliwęglan (dół), ABS poliwęglan (góra) |
| Wykończenie Powierzchni | Tekstura |
| Ochrona | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Cechy | Sprawdzono pod kątem zgodności z normą MIL-STD-810H |
| Ochrona przeciwkradzieżowa | Gniazdo blokady bezpieczeństwa (linka bezpieczeństwa sprzedawana osobno) |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Nano gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Akcesoria w zestawie | Przejściówka zasilania |
| Zgodność z normami | RoHS, Energy-Related Products (ErP) Lot 6, Energy-Related Products (ErP) Lot 26, TUV Rheinland Low Blue Light (Software Solution) |
| Wersja językowa | Język: Polish / region: Polska |
| Program sprzedaży producenta | Lenovo TopSeller |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 35.92 cm x 23.58 cm x 1.99 cm |
| Waga | 1.6 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja podstawowa - 1 rok - od drzwi do drzwi Gwarancja ograniczona - bateria - 1 rok Przedłużona gwarancja - 3 lata - u użytkownika |
| Usługi w pakiecie | 3 Lata Lenovo Onsite Support |
| Kod producenta | 83UU002PPB |
| Dane producenta | Lenovo |
| Podmiot odpowiedzialny | Lenovo Technology B.V. Sp. z o.o. |
| Pomoc techniczna | https://support.lenovo.com/pl/pl/ |
Zapytanie o "Laptop LENOVO V15 G6 ARP AMD Ryzen 5 150 15.6 FHD 16GB 512GB SSD Business Black W11P 3Y OS"
Lenovo Platinum Partner
Darmowa dostawa
Bezpieczne płatności
Szybka dostawa