Seria laptopów LEVOVO V to połączenie bezpieczeństwa i produktywności, zamknięte w prostym, ale efektownym designie. Bateria o długim czasie pracy czy zastosowane technologie gwarantują swobodę działania zarówno w warunkach stacjonarnych, jak i w podróży. Dzięki tym cechom seria V sprawdza się przede wszystkim w małych firmach wśród pracowników, którym zależy na niezawodności i wydajności przy długim użytkowaniu.
Co wyróżnia tę serię, to dobra jakość wykonania w atrakcyjnej cenie. Urządzenia spełnią się w podstawowych zadaniach biurowych, dzięki solidnym podzespołom. Wszystkie urządzenia serii wyposażono w 8 GB pamięci RAM oraz dysk o pojemności 256 GB lub 512 GB. O wydajność dbają wydajne procesory - AMD Ryzen lub Intel Core 10. i 11. generacji, a świetne wrażenia wizualne zapewnia matryca o rozdzielczości Full HD otoczona wąskimi ramkami. Całość zamknięta jest w wytrzymałej i eleganckiej obudowie.
Decydując się na zakup laptopa z serii V, masz możliwość wyboru takiego urządzenia, które będzie jak najbardziej dopasowane do Twoich potrzeb oraz wymagań. Oferowane modele różnią się przede wszystkim przekątną ekranu. Kompaktowy laptop V14 jest idealnym rozwiązaniem dla specjalisty, który jest w ciągłym ruchu. Model V17 oferuje natomiast większą przestrzeń roboczą, dzięki czemu sprawdzi się wśród pracowników, potrzebujących zobaczyć jak najwięcej. Idealnym kompromisem między tymi cechami jest za to model V15. Wybierz urządzenie, które najbardziej pasuje do Ciebie i ciesz się możliwościami oferowanymi przez laptopy LENOVO serii V.
Z tym laptopem biznesowym kupisz mysz bezprzewodową Lenovo i torbę ThinkPad Essential 14 lub ThinkPad Essential 16 z wyjątkowym rabatem. Produkty promocyjne znajdziesz w koszyku podczas finalizacji zamówienia.
| Marketing Description | |
| Lenovo V15 G5 IRL łączy w sobie wydajność i funkcjonalność, spełniając codzienne potrzeby użytkowników. Wyposażony w 15,6-calowy wyświetlacz Full HD zapewnia żywe kolory i przyjemne wrażenia wizualne. Ten notebook posiada wydajny podwójny zestaw mikrofonów oraz głośniki stereo o wysokiej rozdzielczości, które zapewniają czysty dźwięk podczas rozmów wideo lub odtwarzania multimediów. Wyposażony w wydajny procesor Intel Core i3, Lenovo V15 G5 zapewnia płynną wielozadaniowość, dzięki czemu nadaje się zarówno do pracy, jak i do rozrywki. Dzięki wytrzymałej obudowie z poliwęglanu ABS i certyfikatowi MIL-STD-810H zapewnia niezawodność w różnych środowiskach. Dzięki interfejsowi dysku SSD ten model zapewnia szybki czas uruchamiania i szybki dostęp do plików. Zintegrowana kamera internetowa, wyposażona w osłonę zapewniającą prywatność, zwiększa bezpieczeństwo i prywatność podczas interakcji online. Urządzenie obsługuje różne protokoły bezprzewodowe, w tym Wi-Fi 6 zapewniające szybszą łączność, dzięki czemu doskonale nadaje się do dzisiejszego cyfrowego świata. Lenovo V15 G5 IRL został zaprojektowany, aby sprostać wymaganiom współczesnych użytkowników, skutecznie łącząc styl, wydajność i osiągi. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Typ produktu | Komputer przenośny |
| System operacyjny | Windows 11 Pro - angielski / polski |
| Procesor / Chipset | |
| CPU | Intel Core i3 (13. generacja) i3-1315U |
| Max Turbo Speed | 4.5 GHz |
| Ilość rdzeni | 6-rdzeniowy |
| Rdzenie wydajnościowe | 2 |
| Wydajne rdzenie | 4 |
| Pamięć podręczna | 10 MB |
| Cechy | Zintegrowany kontroler pamięci |
| Pamięć | |
| RAM | 16 GB (1 x 16 GB) |
| Max obsługiwany RAM | 32 GB |
| Technologia | DDR5 SDRAM |
| Szybkość Znamionowa | 5200 MT/s |
| Rodzaj obudowy | SO-DIMM 262-pin |
| Ilość slotów | 2 |
| Puste sloty | 0 |
| Główn pamięć | 512 GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0 x4 - NVM Express (NVMe) |
| Wyświetlacz | |
| Typ | 15.6" - TN |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Szeroki ekran | Tak |
| Współczynnik kształtu obrazu | 16:9 |
| Jasność obrazu | 250 cd/m² |
| Paleta Kolorów | 45% NTSC |
| Charakterystyka | Przeciwoślepieniowy, technologia Low Blue Light, współczynnik ekranu do ciała |
| Audio & Video | |
| Procesor graficzny | Intel UHD Graphics |
| Aparat fotograficzny | Tak - 720p |
| Cechy kamery | Migawka prywatności, stała ostrość |
| Dźwięk | Głośniki stereo, mikrofon macierzy podwójnej |
| Kodek | Senary SN6147 |
| Zgodność z normami | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości |
| Wejście | |
| Typ | Klawiatura, panel dotykowy |
| Układ klawiatury | Angielska - Europejska |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Cechy | Bezprzyciskowy touchpad, precyzyjny gładzik wielodotykowy |
| Komunikacja | |
| Bezprzewodowe | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.2 |
| Interfejs sieciowy | Gigabit Ethernet |
| Charakterystyka | Funkcja dual stream (2x2) |
| Bateria | |
| Technologia | Litowo-polimerowa |
| Pojemność | 47 Wh |
| Adapter AC | |
| Wejście | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Wyjście | 65 wat |
| Połączenia & Rozszerzenie | |
| Szczegóły Interfejsu | 2 x USB 3.2 Gen 1 USB-C 3.2 Gen 1 (supports DisplayPort 1.2 Alt Mode) (45-65W Power Delivery) HDMI Słuchawki/mikrofon combo jack (mini-słuchawkowe 3,5 mm) LAN (RJ-45) |
| Oprogramowanie | |
| Dołączone oprogramowanie | Microsoft Office (wersja próbna) |
| Różne | |
| Kolor | Biznesowa czerń |
| Materiał obudowy | ABS poliwęglan (dół), ABS poliwęglan (góra) |
| Wykończenie Powierzchni | Tekstura |
| Ochrona | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Cechy | Sprawdzono pod kątem zgodności z normą MIL-STD-810H, Nowoczesny Tryb Czuwania |
| Ochrona przeciwkradzieżowa | Gniazdo blokady bezpieczeństwa (linka bezpieczeństwa sprzedawana osobno) |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Nano gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Akcesoria w zestawie | Przejściówka zasilania |
| Zgodność z normami | RoHS, Energy-Related Products (ErP) Lot 6, Energy-Related Products (ErP) Lot 26, TUV Rheinland Low Blue Light (Software Solution) |
| Wersja językowa | Język: Polish / region: Polska |
| Program sprzedaży producenta | Lenovo TopSeller |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 35.92 cm x 23.58 cm x 1.83 cm |
| Waga | 1.61 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja podstawowa - 1 rok - od drzwi do drzwi Gwarancja ograniczona - bateria - 1 rok Przedłużona gwarancja - 3 lata - u użytkownika |
| Usługi w pakiecie | 3 Lata Lenovo Onsite Support |
| Kod producenta | 83GW00MGPB |
| Dane producenta | Lenovo |
| Podmiot odpowiedzialny | Lenovo Technology B.V. Sp. z o.o. |
| Pomoc techniczna | https://support.lenovo.com/pl/pl/ |
Zapytanie o "Laptop LENOVO V15 G5 IRL i3-1315U 15.6 FHD 16GB 512GB SSD Business Black 65W W11P 3Y OS"
Lenovo Platinum Partner
Darmowa dostawa
Bezpieczne płatności
Szybka dostawa