Poszukując najlepszego komputera do pracy, trudno nie zwrócić uwagi na stacje robocze Lenovo z serii ThinkPad P, które zyskały ogromną popularność wśród klientów biznesowych i profesjonalistów, chcących działać skutecznie i bezproblemowo. Najczęściej wybierają je graficy, programiści, architekci, projektanci i inżynierowie.
W skład serii wchodzą takie flagowe modele P1, P14 oraz P16 wśród których każdy wyróżnia się funkcjami klasy profesjonalnej, dzięki którym znacznie zwiększysz efektywność swoich działań i zyskasz większą przyjemność z pracy.
Tym, co wyróżnia modele mobilne stacje robocze Lenovo z tej serii, to przede wszystkim nowoczesne, najlepsze w swoich klasach komponenty. Na początek warto zwrócić uwagę na doskonałej jakości procesor oraz kartę graficzną, a więc – kolejno – Intel Ultra lub AMD Ryzen oraz nVidia RTX Pro. Dzięki nim praca przebiegać będzie bardzo szybko, a Ty będziesz w stanie obsługiwać najbardziej rozbudowane programy graficzne. Jednak to nie wszystko – na pierwszy rzut oka największe wrażenie robi wspaniały ekran, który dzięki swoim wymiarom oraz głębi kolorów i wysokiej rozdzielczości, pozwala na bezproblemową i bardzo satysfakcjonującą obsługę komputera. Co więcej – ekran posiada również możliwość kalibracji kolorów, dzięki czemu można uzyskać jeszcze bardziej żywe i wierne rzeczywistości barwy.
Każdy profesjonalny laptop Lenovo z serii ThinkPad P wyposażony został w wysokiej klasy kartę dźwiękową Dolby Home Theater, dzięki której wrażenia z korzystania z multimediów są jeszcze lepsze. Laptopy doskonale sprawdzają się więc nie tylko w biurach, ale również na konferencjach, prezentacjach i w domu – podczas wieczornych seansów.
To jednak nie wszystko, bowiem nowoczesne laptopy Lenovo z serii ThinkPad P to również niezwykle ergonomiczna i odporna na zalania klawiatura oraz cenione przez użytkowników oprogramowanie Lenovo, które współpracuje z setkami aplikacji od zewnętrznych producentów. Do Twojej dyspozycji jest również najnowszy system Windows 11 Pro, na którym wszelkiego rodzaju prace przebiegają sprawnie i bez niepożądanych problemów systemowych.
Seria ThinkPad P to mobilne stacje robocze Lenovo, które poza wydajnością i doskonałym dostosowaniem parametrów do potrzeb firm, odznaczają się również wykorzystaniem innowacji technologicznych. Kompaktowe złącza USB, Thunderbolt, łączność WWAN LTE 5G zapewniająca pełną mobilność, a także doskonałe rozwiązania chłodzące sprawiają, że laptop Lenovo okaże się znakomitym rozwiązaniem w każdym biurze. Warto również zwrócić uwagę na niezwykle wytrzymałą obudowę, która jest odporna na różnego rodzaju uszkodzenia i zapewnia wiele lat użytkowania komputer, jak również rozbudowany system zabezpieczeń – specjalnie dla firm w zależności od wybranej konfiguracji posiadają wbudowane szyfrowanie, czytniki linii papilarnych, NFC czy kamerki IR. Dzięki tym opcjom będziesz w 100% spokojny o bezpieczeństwo swoich firmowych oraz prywatnych danych.
Inwestując w profesjonalne laptopy Lenovo z serii ThinkPad P możesz liczyć przede wszystkim na możliwość pracy z najbardziej wymagającym oprogramowaniem, jednocześnie ciesząc się najwyższej jakości rozrywką.
| Dane techniczne | |
| Producent | Lenovo |
| Produkt | Mobilna stacja robocza |
| Rodzaj konfiguracji | Bazowa |
| Certyfikat Intel EVO | Nie |
| Model | ThinkPad P14s Gen 7 Intel |
| Stan | Nowy |
| Gwarancja | 3 lata On-Site (w tym 3 lata Premier Support) |
| Laptop konwertowalny | Nie |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Kamera internetowa | Tak |
| Procesor | |
| Procesor | Intel Core Ultra 9 |
| Generacja procesora | Panther Lake |
| Typ procesora | Model: Core Ultra 9 386H Częstotliwość: 4,9 GHz Cache: 18 MB Obsługiwane gniazda: FCBGA2540 Obsługiwana pamięć: LPDDR5X 8533 MT/s, DDR5 7200 MT/s Zestaw instrukcji: 64-bit |
| Technologia Intel vPro | Tak |
| Liczba rdzeni procesora | 16 |
| Układ NPU (AI) | Tak |
| Technologia AMD DASH | Nie |
| Liczba zainstalowanych procesorów | 1 |
| Chipset płyty głównej | Intel SoC |
| Pamięć RAM | |
| Pamięć zainstalowana | 64 GB |
| Typ pamięci | 1 x 64 GB LPCAMM2 LPDDR5x 7467 MT/s |
| Liczba banków pamięci | 1 |
| Maksymalna ilość pamięci | 96 GB |
| Dysk | |
| Rodzaj dysku | SSD |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Parametry dysku | M.2 2280 NVMe PCIe 4.0 Opal2 |
| Dysk 2 | brak |
| Dysk 3 | brak |
| Dysk 4 | brak |
| Napęd optyczny | brak |
| Ekran | |
| Przekątna ekranu | 14,5" |
| Rozdzielczość | 3072 x 1920 |
| Technologia matrycy | IPS |
| Jasność matrycy | 500 cd/m² |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Filtr prywatyzujący | Nie |
| High Dynamic Range (HDR) | Nie |
| Informacja o ekranie | 14.5" 3K (3072x1920) IPS 500 nits Anti-glare 100% DCI-P3 120 Hz Eyesafe UL Low Blue Light |
| Karta graficzna | |
| Zintegrowana karta graficzna | Intel Graphics |
| PassMark karty zintegrowanej | 5491 |
| Dedykowana karta graficzna | NVIDIA RTX PRO 1000 |
| Typ dedykowanej karty graficznej | 8 GB GDDR7 |
| Rodzaj karty graficznej | Dedykowana |
| Interfejsy i komunikacja | |
| Interfejsy | 2 x Thunderbolt 4 (Power Delivery 3.1) 2 x USB 3.2 Gen 1 1 x HDMI 2.1 1 x RJ-45 1 x Gniazdo słuchawkowe |
| Modem WWAN | Nie |
| Typ modemu WWAN | brak |
| Komunikacja | LAN 1 GbE vPro Intel Wi-Fi 7 BE211 Wi-Fi 802.11be 2x2 Bluetooth 5.4 |
| Złącze Thunderbolt | Thunderbolt 4 |
| Złącze HDMI | Tak |
| Złącze DisplayPort | Nie |
| Złącze VGA (15-pin D-Sub) | Nie |
| Wi-Fi | Tak |
| Złącze COM (RS-232) | Nie |
| Bluetooth | Tak |
| Multimedia i bezpieczeństwo | |
| Multimedia | SoundWire Realtek ALC722-CG 2 mikrofony Głośniki stereo 2W x2 z Dolby Atmos Kamera internetowa 5.0 MP + IR z Privacy Shutter, HDR i Human Presence Detection |
| Bezpieczeństwo | TPM 2.0 Enabled Czytnik linii papilarnych Match-on-Chip zintegrowany z przyciskiem uruchamiania Kensington Lock Nano 2.5 x 6 mm Human Presence Detection Bottom cover tamper detection |
| Czytnik kart SmartCard | Nie |
| Wprowadzanie danych | |
| Urządzenia wskazujące i klawiatura | Touchpad TrackPoint Klawiatura podświetlana Klawiatura odporna na zachlapanie |
| Układ klawiatury | Międzynarodowy |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Near Field Communication (NFC) | Nie |
| Zasilanie i bateria | |
| Zasilanie | Zasilacz 100W USB-C |
| Kensington Lock | Tak |
| Bateria | 75 Wh |
| Trusted Platform Module (TPM) | Tak |
| System operacyjny | |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Wymiary i certyfikaty | |
| Wymiary | Szerokość: 325 mm Głębokość: 226 mm Wysokość: 16 mm |
| Certyfikaty | MIL-STD-810H Eyesafe Certified 2.0 UL Low Blue Light Energy Star 9.0 EPEAT Gold Registered RoHS compliant TCO Certified Generation 10 |
| Certyfikat MIL-STD-810 | MIL-STD-810H |
| Certyfikat EPEAT Gold | Tak |
| W zestawie | |
| Akcesoria i oprogramowanie | Intel Connectivity Performance Suite + Lenovo AI Now Zasilacz 100W USB-C Slim (3-pin) |
| Waga | 1,63 kg |
| Copilot+ PC | Tak |
| Kod producenta | 21XJ0023PB |
| Dane producenta | Lenovo |
| Podmiot odpowiedzialny | Lenovo Technology B.V. Sp. z o.o. |
| Pomoc techniczna | https://support.lenovo.com/pl/pl/ |
Zapytanie o "Laptop LENOVO ThinkPad P14s G7 14.5 3K Ultra 9-386H 64GB 1TB SSD BK FPR RTX PRO 1000 Blackwell W11P 3Y Premier"
Lenovo Platinum Partner
Darmowa dostawa
Bezpieczne płatności
Szybka dostawa