Poszukując najlepszego komputera do pracy, trudno nie zwrócić uwagi na stacje robocze Lenovo z serii ThinkPad P, które zyskały ogromną popularność wśród klientów biznesowych i profesjonalistów, chcących działać skutecznie i bezproblemowo. Najczęściej wybierają je graficy, programiści, architekci, projektanci i inżynierowie.
W skład serii wchodzą takie flagowe modele P1, P14 oraz P16 wśród których każdy wyróżnia się funkcjami klasy profesjonalnej, dzięki którym znacznie zwiększysz efektywność swoich działań i zyskasz większą przyjemność z pracy.
Tym, co wyróżnia modele mobilne stacje robocze Lenovo z tej serii, to przede wszystkim nowoczesne, najlepsze w swoich klasach komponenty. Na początek warto zwrócić uwagę na doskonałej jakości procesor oraz kartę graficzną, a więc – kolejno – Intel Ultra lub AMD Ryzen oraz nVidia RTX Pro. Dzięki nim praca przebiegać będzie bardzo szybko, a Ty będziesz w stanie obsługiwać najbardziej rozbudowane programy graficzne. Jednak to nie wszystko – na pierwszy rzut oka największe wrażenie robi wspaniały ekran, który dzięki swoim wymiarom oraz głębi kolorów i wysokiej rozdzielczości, pozwala na bezproblemową i bardzo satysfakcjonującą obsługę komputera. Co więcej – ekran posiada również możliwość kalibracji kolorów, dzięki czemu można uzyskać jeszcze bardziej żywe i wierne rzeczywistości barwy.
Każdy profesjonalny laptop Lenovo z serii ThinkPad P wyposażony został w wysokiej klasy kartę dźwiękową Dolby Home Theater, dzięki której wrażenia z korzystania z multimediów są jeszcze lepsze. Laptopy doskonale sprawdzają się więc nie tylko w biurach, ale również na konferencjach, prezentacjach i w domu – podczas wieczornych seansów.
To jednak nie wszystko, bowiem nowoczesne laptopy Lenovo z serii ThinkPad P to również niezwykle ergonomiczna i odporna na zalania klawiatura oraz cenione przez użytkowników oprogramowanie Lenovo, które współpracuje z setkami aplikacji od zewnętrznych producentów. Do Twojej dyspozycji jest również najnowszy system Windows 11 Pro, na którym wszelkiego rodzaju prace przebiegają sprawnie i bez niepożądanych problemów systemowych.
Seria ThinkPad P to mobilne stacje robocze Lenovo, które poza wydajnością i doskonałym dostosowaniem parametrów do potrzeb firm, odznaczają się również wykorzystaniem innowacji technologicznych. Kompaktowe złącza USB, Thunderbolt, łączność WWAN LTE 5G zapewniająca pełną mobilność, a także doskonałe rozwiązania chłodzące sprawiają, że laptop Lenovo okaże się znakomitym rozwiązaniem w każdym biurze. Warto również zwrócić uwagę na niezwykle wytrzymałą obudowę, która jest odporna na różnego rodzaju uszkodzenia i zapewnia wiele lat użytkowania komputer, jak również rozbudowany system zabezpieczeń – specjalnie dla firm w zależności od wybranej konfiguracji posiadają wbudowane szyfrowanie, czytniki linii papilarnych, NFC czy kamerki IR. Dzięki tym opcjom będziesz w 100% spokojny o bezpieczeństwo swoich firmowych oraz prywatnych danych.
Inwestując w profesjonalne laptopy Lenovo z serii ThinkPad P możesz liczyć przede wszystkim na możliwość pracy z najbardziej wymagającym oprogramowaniem, jednocześnie ciesząc się najwyższej jakości rozrywką.
Produkt |
|
| Producent | Lenovo |
| Rodzina produktu | ThinkPad |
| Seria produktu | ThinkPad P |
| Model produktu | ThinkPad P14s Gen 7 (AMD) |
| Kod producenta (MPN) | 21X00019PB |
| EAN / GTIN-13 | 0199275333132 |
| Klasa produktu | Mobilna stacja robocza |
| Przeznaczenie | Biznes |
Procesor |
|
| Producent procesora | AMD |
| Rodzina procesora | Ryzen™ AI 7 PRO |
| Model procesora | Ryzen™ AI 7 PRO 450 |
| Liczba rdzeni procesora | osiem |
| Taktowanie rdzeni procesora | 2,0 GHz |
| Taktowanie trybu turbo procesora | 5,1 GHz |
| Pamięć cache procesora | 16 MB |
| Wbudowane NPU | AMD Ryzen™ AI |
Matryca |
|
| Przekątna matrycy | 14'' |
| Standard matrycy | 2,8K |
| Rozdzielczość matrycy | 2880 x 1800 |
| Powłoka matrycy | Przeciwodblaskowa |
| Technologia ekranu | OLED |
| Jasność matrycy | 500 nit |
| Kontrast | 100000:1 |
| Pokrycie palety barw | 100% DCI-P3 |
| Obsługiwany standard HDR | HDR True Black 500 |
| Obsługiwane technologie | Dolby® Vision™ |
| Częstotliwość odświeżania matrycy | 120 Hz |
Pamięć RAM |
|
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 48 GB |
| Ilość slotów pamięci RAM | 2 |
| Ilość wolnych slotów pamięci RAM | 1 |
| Możliwość rozbudowy pamięci RAM do | 96 GB |
| Częstotliwość pamięci RAM | 5600 MHz |
| Technologia wykonania pamięci RAM | SODIMM DDR5 |
Dysk |
|
| Ilość zainstalowanych dysków | 1 szt |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność dysku podstawowego | 1000 GB |
| Interfejs dysku | M.2 (PCIe/NVMe Gen 4) |
Karta graficzna |
|
| Producent karty zintegrowanej | AMD |
| Model karty zintegrowanej | Radeon™ 860M |
| Model karty dedykowanej | Brak |
Komunikacja |
|
| Karta sieciowa przewodowa | 10/100/1000 Mbps |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | WiFi 7 (802.11 be) |
| Bluetooth | 5.4 |
| Wbudowany modem | Możliwość wbudowania |
Interfejsy WE/WY |
|
| HDMI | 1 szt - HDMI 2.1 |
| USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) | 2 szt |
| Thunderbolt | 2 szt - Thunderbolt 4 |
| RJ-45 [LAN] | 1 szt |
| Wyjście słuchawkowe | Combo |
| Wejście mikrofonu | Combo |
Multimedia |
|
| Karta dźwiękowa | HD Audio |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc głośników | 2 W |
| Kamera | 5,0 Mpix + IR |
| Przesłona kamery | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
Klawiatura / Urządzenia wskazujące |
|
| Układ klawiatury | Qwerty (International) |
| Podświetlenie klawiatury | Tak - podświetlenie białe |
| Odporność na zachlapanie klawiatury | Tak |
| Typ urządzenia wskazującego | Touchpad |
| Typ dodatkowego urządzenia wskazującego | Trackpoint |
System operacyjny |
|
| Wersja systemu operacyjnego | Windows 11 Pro |
| Architektura systemu | 64 bit |
| Wersja językowa systemu operacyjnego | polska |
Akumulator |
|
| Technologia wykonania baterii | Litowo-jonowa |
| Pojemność baterii | 75 Wh |
| Zasilacz w zestawie | Tak |
| Moc zasilacza | 65 W |
Zabezpieczenia |
|
| Gniazdo linki zabezpieczającej | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Czytnik Smart Card | Nie |
| Szyfrowanie TPM | Tak |
Zarządzanie |
|
| Możliwość zarządzania | Tak |
| AMD DASH | Tak |
Gwarancja |
|
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Premier Support (Naprawa u klienta ze wsparciem technicznym 24/7) |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
| Kod producenta | 21X00019PB |
| Dane producenta | Lenovo |
| Podmiot odpowiedzialny | Lenovo Technology B.V. Sp. z o.o. |
| Pomoc techniczna | https://support.lenovo.com/pl/pl/ |
Zapytanie o "Laptop LENOVO ThinkPad P14s G7 14 2.8K Ryzen AI 7 PRO 450 48GB 1TB SSD BK FPR W11P 3Y Premier"
Lenovo Platinum Partner
Darmowa dostawa
Bezpieczne płatności
Szybka dostawa