Seria laptopów LEVOVO V to połączenie bezpieczeństwa i produktywności, zamknięte w prostym, ale efektownym designie. Bateria o długim czasie pracy czy zastosowane technologie gwarantują swobodę działania zarówno w warunkach stacjonarnych, jak i w podróży. Dzięki tym cechom seria V sprawdza się przede wszystkim w małych firmach wśród pracowników, którym zależy na niezawodności i wydajności przy długim użytkowaniu.
Co wyróżnia tę serię, to dobra jakość wykonania w atrakcyjnej cenie. Urządzenia spełnią się w podstawowych zadaniach biurowych, dzięki solidnym podzespołom. Wszystkie urządzenia serii wyposażono w 8 GB pamięci RAM oraz dysk o pojemności 256 GB lub 512 GB. O wydajność dbają wydajne procesory - AMD Ryzen lub Intel Core 10. i 11. generacji, a świetne wrażenia wizualne zapewnia matryca o rozdzielczości Full HD otoczona wąskimi ramkami. Całość zamknięta jest w wytrzymałej i eleganckiej obudowie.
Decydując się na zakup laptopa z serii V, masz możliwość wyboru takiego urządzenia, które będzie jak najbardziej dopasowane do Twoich potrzeb oraz wymagań. Oferowane modele różnią się przede wszystkim przekątną ekranu. Kompaktowy laptop V14 jest idealnym rozwiązaniem dla specjalisty, który jest w ciągłym ruchu. Model V17 oferuje natomiast większą przestrzeń roboczą, dzięki czemu sprawdzi się wśród pracowników, potrzebujących zobaczyć jak najwięcej. Idealnym kompromisem między tymi cechami jest za to model V15. Wybierz urządzenie, które najbardziej pasuje do Ciebie i ciesz się możliwościami oferowanymi przez laptopy LENOVO serii V.
Z tym laptopem biznesowym kupisz mysz bezprzewodową Lenovo i torbę ThinkPad Essential 14 lub ThinkPad Essential 16 z wyjątkowym rabatem. Produkty promocyjne znajdziesz w koszyku podczas finalizacji zamówienia.
| Typ | Laptop |
| Model |
Lenovo V15 G5 IRL |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Taktowanie (Boost) | 4.6 GHz |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 8 |
| Liczba wątków | 12 |
| Cache L3 | 12 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Core i5-13420H |
| Intel vPro | Nie |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Jasność | 250 nits |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT-TN |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Zainstalowana pamięć RAM | 8 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 32 GB |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5200 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Liczba dysków SSD | 1 |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 2242 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja |
|
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Bluetooth | 5.2 |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Tak |
| Porty USB |
|
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Pozostałe porty we/wy |
|
| Kensington Security Slot | Tak |
| Kamera internetowa | Tak |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Materiał obudowy |
|
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Dźwięk |
|
| Pojemność baterii | 47 Wh |
| System operacyjny | Brak |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 18.3 mm |
| Szerokość | 359.2 mm |
| Głębokość | 235.8 mm |
| Waga | 1.61 kg |
| Kod producenta | 83GW006XPB |
| Dane producenta | Lenovo |
| Podmiot odpowiedzialny | Lenovo Technology B.V. Sp. z o.o. |
| Pomoc techniczna | https://support.lenovo.com/pl/pl/ |
Zapytanie o "Laptop Lenovo V15 G5 15.6 FHD i5-13420H 8GB 512GB W11Pro 1YR CI "
Lenovo Platinum Partner
Darmowa dostawa
Bezpieczne płatności
Szybka dostawa