| Opis | |
| Dysk półprzewodnikowy Lenovo o pojemności 480 GB zapewnia wydajność i niezawodność zarówno w przypadku osobistych, jak i profesjonalnych potrzeb związanych z przechowywaniem danych. Dzięki szybkości transferu danych wynoszącej do 600 MB/s ten 2,5-calowy wewnętrzny dysk twardy zwiększa responsywność systemu. Jest wyposażony w kompleksową ochronę danych oraz mechanizm zabezpieczający przed utratą zasilania, który zapewnia bezpieczeństwo danych podczas nieoczekiwanych wyłączeń. Dysk SSD zapewnia wysoką wytrzymałość, umożliwiając intensywne wykorzystanie danych dzięki wytrzymałości na poziomie 876 TB, co idealnie sprawdza się w zastosowaniach wymagających intensywnego odczytu danych. Dysk półprzewodnikowy, działający w zakresie temperatur od 0°C do 70°C i wytrzymujący warunki przechowywania od -40°C do 85°C, został zaprojektowany z myślą o stabilności. Dysk ma średni czas między awariami (MTBF) wynoszący 2 000 000 godzin, co świadczy o jego trwałości przy ciągłym użytkowaniu. Jest zgodny ze standardami S.M.A.R.T., zapewnia niezawodne monitorowanie stanu, dzięki czemu nadaje się do różnych środowisk, zachowując jednocześnie wydajność i sprawność. | |
| Kluczowe cechy | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | SSD - wewnętrzny |
| Pojemność | 480 GB |
| Typ pamięci NAND | Komórka trzypoziomowa (TLC) |
| Rodzaj obudowy | 2,5" |
| Interfejs | SATA 6Gb/s |
| Cechy | Ochrona Przed Utratą Mocy (PLP), zabezpieczenie danych end-to-end, Advanced ECC Engine, S.M.A.R.T. |
| Szerokość | 70 mm |
| Głębokość | 100 mm |
| Wysokość | 7 mm |
| Wydajność | |
| Liczba Zapisów Dysku Dziennie | 1 |
| Wytrzymałość SSD | 876 TB |
| Klasa Napędu | Read Intensive |
| Szybkość transmisji urządzenia | 600 MBps (zewnętrzna) |
| Szybkość wewnętrzna danych | 480 MBps (odczyt) / 320 MBps (zapis) |
| Odczyt losowy 4 KB | 71000 IOPS |
| Zapis losowy 4KB | 15000 IOPS |
| Niezawodność | |
| MTBF | 2 miliony godziny |
| Błędy nienaprawialne | 1 na 10^17 |
| Rozszerzenie i łączność | |
| Interfejsy | 1 x SATA 6 Gb/s |
| Kompatybilna Wnęka | 2,5" |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | Element nośny napędu 3,5" |
| Zgodność z normami | UL, TUV, FCC, C-Tick, BSMI, KCC |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - wymiana - 1 rok |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 70 °C |
| Min. temperatura przechowywania | -40 °C |
| Maks. temperatura przechowywania | 85 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 5–90% (niekondensująca) |
| Odporność na wstrząsy (w stanie spoczynku) | 1500 g @ 0,5 ms |
| Odporność na drgania (w stanie spoczynku) | 20 g @ 20-2000 Hz |
| Kod producenta | 4XB7B04142 |
| Dane producenta | Lenovo |
| Podmiot odpowiedzialny | Lenovo Technology B.V. Sp. z o.o. |
| Pomoc techniczna | https://support.lenovo.com/pl/pl/ |
Zapytanie o "Dysk LENOVO ThinkSystem ST50/ST45 Series 3.5 VA 480GB Read Intensive SATA 6GB NHS SSD0"
Lenovo Platinum Partner
Darmowa dostawa
Bezpieczne płatności
Szybka dostawa