| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | SSD - hot-swap |
| Pojemność | 3.84 TB |
| Rodzaj obudowy | 2,5" |
| Interfejs | SAS 12Gb/s |
| Wydajność | |
| Szybkość transmisji urządzenia | 1.2 GBps (zewnętrzna) |
| Rozszerzenie i łączność | |
| Interfejsy | 1 x SAS 12 Gb/s |
| Kompatybilna Wnęka | 2,5" |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Zaprojektowany dla | Lenovo ThinkSystem DE6000F 2U24 Chassis (2,5" x SFF) |
| Kod producenta | 4XB7A74955 |
| Dane producenta | Lenovo |
| Podmiot odpowiedzialny | Lenovo Technology B.V. Sp. z o.o. |
| Pomoc techniczna | https://support.lenovo.com/pl/pl/ |
Zapytanie o "Dysk LENOVO ThinkSystem DE Series 3.84TB 1DWD 2.5 SSD 2U24"
Lenovo Platinum Partner
Darmowa dostawa
Bezpieczne płatności
Szybka dostawa