| Opis | |
| Dysk półprzewodnikowy Lenovo 960 GB oferuje niezawodną wydajność i dużą pojemność. Zaprojektowany jako dysk twardy typu hot-swap z 3,5-calową obudową, dysk ten ułatwia instalację i demontaż. Dzięki interfejsowi Serial ATA-600 prędkość transferu danych jest zoptymalizowana pod kątem wydajności. | |
| Kluczowe cechy | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | SSD - hot-swap |
| Pojemność | 960 GB |
| Rodzaj obudowy | 3,5" |
| Interfejs | SATA 6Gb/s |
| Wydajność | |
| Klasa Napędu | Mixed Use |
| Rozszerzenie i łączność | |
| Interfejsy | 1 x SATA 6 Gb/s |
| Kompatybilna Wnęka | 3,5" |
| Kod producenta | 4XB7A90889 |
| Dane producenta | Lenovo |
| Podmiot odpowiedzialny | Lenovo Technology B.V. Sp. z o.o. |
| Pomoc techniczna | https://support.lenovo.com/pl/pl/ |
Zapytanie o "Dysk LENOVO ThinkSystem 3.5 VA 960GB Mixed Use SATA 6GB HS SSD v20"
Lenovo Platinum Partner
Darmowa dostawa
Bezpieczne płatności
Szybka dostawa