Oryginalne, starannie wykonane podzespoły Lenovo to gwarancja zachowania bezpieczeństwa oraz wydajności twojej maszyny. Pozwalające na zwiększenie możliwości urządzenia, wymianę zużytych lub uszkodzonych części.
Certyfikowane przez Microsoft Teams do pracy w otwartych biurach, słuchawki bezprzewodowe ThinkPad Dual-Mode ANC Foldable Headset 8550 (Aura Edition) wyznaczają nowe standardy w kategorii przenośnych słuchawek do pracy hybrydowej. Dzięki składanej, lekkiej konstrukcji można je łatwo zabrać w dowolne miejsce. Adaptacyjna hybrydowa funkcja ANC oraz AI-powered ENC redukują zakłócenia, zapewniając krystalicznie czyste rozmowy i immersyjny dźwięk, wspierając koncentrację na najwyższym poziomie. Technologia Sound by Bose dostarcza profesjonalnie dopasowany dźwięk zarówno do rozmów, jak i muzyki. Połączenie jednym dotknięciem lub przez odbiornik Bluetooth umożliwia bezproblemową produktywność w ruchu.
Najważniejsze funkcje:
| Przeznaczenie |
|
| Konstrukcja | Nauszne |
| Komunikacja bezprzewodowa |
|
| Bluetooth | 5.3 |
| Zgodność | Microsoft Teams |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku |
|
| Funkcje bluetooth |
|
| Impedancja | 16 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 120 dB |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Zasięg | 30 m |
| Pojemność baterii | 640 mAh |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 50 h |
| Czas ładowania | 2 h |
| Kolor |
|
| Waga | 153 g |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kod producenta | 4XD1V23301 |
| Dane producenta | Lenovo |
| Podmiot odpowiedzialny | Lenovo Technology B.V. Sp. z o.o. |
| Pomoc techniczna | https://support.lenovo.com/pl/pl/ |
Zapytanie o "Słuchawki LENOVO ThinkPad Dual-Mode Wireless ANC Foldable Headset 8550 Aura Edition Teams USB-A"
Lenovo Platinum Partner
Darmowa dostawa
Bezpieczne płatności
Szybka dostawa