Do skutecznej pracy, oprócz sprawdzonego laptopa czy komputera, potrzebne są również wytrzymałe i wygodne w obsłudze akcesoria. Tworzone przez LENOVO myszki i klawiatury stworzone są tak, aby dopasować się do potrzeb klienta.
W naszej ofercie znajduje się szeroki wachlarz peryferiów, różniących się specyfikacjami, przeznaczeniem czy wyglądem. Wśród nich klient do wyboru otrzymuje m. in. opcje przewodowe i bezprzewodowe, a także możliwość zakupu w korzystnej cenie zestawu, w skład którego wchodzi myszka oraz klawiatura. Posiadamy szeroki wybór akcesoriów o zastosowaniu biznesowym, zarówno przeznaczonych do pracy stacjonarnej, obsługi prezentacji, jak i pracy na małej przestrzeni podczas podróży.
Urządzenia peryferyjne LENOVO to nie tylko funkcjonalność, ale również niezawodność, dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów. Całość dopina estetyczny i elegancki design, charakterystyczny dla poszczególnych serii urządzeń producenta.
Kluczowe wyróźniki
| Marketing Description | |
| Klawiatura USB Preferred Pro II jest bardzo podobna do tych, które są standardowo dostarczane z systemami stacjonarnymi ThinkCenter. Jest również kompatybilna z systemami notebooków ThinkStation i ThinkPad z obsługą USB oraz stacjami dokującymi. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Klawiatura |
| Interfejs | USB |
| Ilość klawiszy | 104 |
| Funkcje Hot Keys | Klucz Copilot |
| Lokalizacja i układ | QWERTY Angielski US |
| Technologia wykonania klawiatury | Kopułka gumowa |
| Regulowana wysokość | Tak |
| Charakterystyka | Klawiatura numeryczna |
| Szerokość | 45.3 cm |
| Głębokość | 16.9 cm |
| Wysokość | 3.4 cm |
| Waga | 820 g |
| Różne | |
| Kolor | Czarny |
| Długość kabla | 2 m |
| Zgodność z normami | FCC, UL, TUV, KCC, AAA, VCCI, C-Tick, BSMI, EAC, IC, CB |
| Szczegóły Opakowania | Brązowe pudełko |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 48.5 cm |
| Głębokość transportowa | 20.5 cm |
| Wysokość transportowa | 4.2 cm |
| Waga transportowa | 1.08 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 1 rok |
| Kod producenta | 4Y41R64588 |
| Dane producenta | Lenovo |
| Podmiot odpowiedzialny | Lenovo Technology B.V. Sp. z o.o. |
| Pomoc techniczna | https://support.lenovo.com/pl/pl/ |
Zapytanie o "Klawiatura LENOVO Preferred Pro II USB AI U.S. English"
Lenovo Platinum Partner
Darmowa dostawa
Bezpieczne płatności
Szybka dostawa